Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Stils & Mode

Kādas rotaslietas būs modē šogad?

02.01.2011

Kādi juvelierizstrādājumi un aksesuāri būs modē 2011. gadā? Cilvēki vienmēr smēlušies iedvesmu no mūsu ciltsmātes - dabas.

Plānojam PAŠAS savu dzīvi!

01.12.2010

Tuvojas gada nogale, un palēnām iezogas Sapņu, Jaunu plānu un ieceru , apņēmības un sasparošanās laiks. Nenoliedzami – arī jaunu pienākumu un darbu laiks. Tas viss, protams, uzliek zināmu spriedzi. Skaidrs...

Jauns apavu, apģērbu un aksesuāru interneta veikals www.FunnyHeel.com !

17.11.2010

Šeit Jūs atradīsiet stilīgus apģērbus, apavus un aksesuārus par pieņemamām cenām. FunnyHeeel.com preču sortiments tiek nepārtraukti papildināts, sekojot līdzi modes tendencēm un laika apstākļiem.

Apakšveļa īstajām dievietēm!

09.11.2010

Senajos laikos sievietes valkāja veļu ne tikai dēļ higiēnas, bet arī lai parādītu savu piederību pie sabiedrības augstajiem slāņiem! Tajos laikos veļai bija jāizskatās karalienes cienīgai!

Mode esi TU !

22.10.2010

Tirdzniecības centrā „Domina” joprojām turpinās stilīgo meklējumi. Šoreiz piedāvājam iepazīties ar modes dizaineres Ingas Tauriņas atrastajām modes pērlēm trešo stila medību laikā un aizgūt dažādus modes knifus.

Sezonas modes tendences

19.10.2010

Noslēdzoties otrās nedēļas stila un modes medībām tirdzniecības centrā „Domina”, ikvienam interesentam ir iespēja aizgūt labas idejas no modes dizaineres Milas Ludmilas Kruglikas atrastajām stila pērlēm!

Atklāj sevī dievieti, apmeklē dāmu klubiņu un apgūsti kādu jaunu deju!

04.10.2010

Pietura labsajūtai, harmonisks cilvēks, studioX1 - starp šiem vārdiem var likt vienlīdzības zīmi. Mēs, studioX1 komanda palīdzēsim Jums to sajust!