Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Diētas

KĀ NOTIEVĒJA JEĻENA STEPAŅENKO?FITO SPREJS APETĪTES REGULĒŠANAI UN FIGŪRAS UZLABOŠANAI.LIELISKS PALĪGS TAVAM GRIBASSPĒKAM!

19.04.2018

NOMĀC APETĪTI.UZLABO VIELMAIŅU.VIENS PULVERIZATORA KLIKŠĶIS KATRU REIZI, KAD MĀC IZSALKUMS STARP ĒDIENREIZĒM. PLŪŠKOKA UN ZĪDKOKU LAPU, KĀ ARĪ CITRUSAUGĻU EKSTRAKTS NOMĀC APETĪTI, PARALĒLI ŠĶEĻOT UN IZVADOT TAUKUS UN LIEKO ŠĶIDRUMU.

Vidusjūras diēta – veselības noslēpums

17.04.2018

Ar tā dēvēto Vidusjūras diētu saprot ēšanas paradumus, kas populāri Vidusjūras reģiona valstīs — Spānijā, Grieķijā, Dienvidfrancijā, Ziemeļāfrikā, Tuvajos Austrumos, bet par šīs diētas "centru" uzskata Itāliju un itāliešu virtuvi.

Kā iegūt slaidu figūru ātri?

06.10.2017

Tieši šādai situācijai savas rekomendācijas izstrādājusi Francijas dietoloģe Katrīna Gursaka. Ievērojot viņas diētu, jūs jau pēc nedēļas varēsiet valkāt par vienu izmēru mazāku apģērbu.

KĀ ATBRĪVOTIES NO 8 KG NEDĒĻAS LAIKĀ?

20.05.2017

DIĒTAS PAMATĀ IR PRINCIPS - NEVIENU BRĪDI NEJUST IZSALKUMU. ŠĪ DIĒTA SAVULAIK IZSTRĀDĀTA GENERAL MOTORS DARBINIEKIEM, KURI VĒLĒJĀS ATBRĪVOTIES NO LIEKĀ SVARA BEZ TABLETĒM UN STINGRĀM DIĒTĀM.

MĀRGARETAS TEČERES DIĒTA – MĪNUS 20 KG ČETRĀS NEDĒĻĀS

13.04.2017

Mārgaretas Tečeres diēta sola, ka četrās nedēļās zaudēsit desmit līdz divdesmit kilogramus, turklāt nemokoties badā. Vienīgais stingrais noteikums – strikti jāievēro ēšanas režīms un ieteiktie produkti.