Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mana Māja

MAĢISKO 3 SVEČU KOMPLEKTS " LAIMĪGĀ MĀJA"

12.02.2018

SVECES DEDZINA, LAI UZLABOTU SITUĀCIJU MĀJĀS, VĒRSTU VISU UZ LABU, JA SITUĀCIJA "SASTĀVĒJUSIES" KATRA SVECE IR AR SAVU PROGRAMMU, UZ TĀS ATTĒLOTĀ RŪNA RISINA ATTIECĪGAS PROBLĒMAS. KATRAI SVECEI IR SAVA LOMA MĀJAS ATMOSFĒRAS SAKĀRTOŠANĀ.

   Ir situācijas, kad mājās atmosfēra nav īpaši patīkama, bieži mazāki vai lielāki strīdi un ķildas, vienaldzība no ģimenes locekļu puses.

   Vai tās ir nelāgas attiecības ar vīru, vai vecākiem, iespējams - bērniem, brīžiem nolaižas rokas un šķiet, ka situācija nav risināma.

  Tādā gadījumā jāliek lietā senču gudrības. Zintniece Laima Ozola piedāvā savu - īpaši izstrādātu un programmētu 3 sveču komplektu.

     Komplektā ir 3 dabīgas sveces ( bišu vasks + eko vasks) ar speciālām rūnām  un īpaši izraudzīts aromātu komplekss, paredzēts īpaši šai problēmai.

   Rūnas uz svecēm:

1.svece - ar DAGAZ RŪNU Saistīts attēls

Rītausma. Dienas sākums. Iesaistīšanās jaunajā. Apvāršņu atvēršanās. Jauna spirāles loka sākums. 

Dagaz Rūna vēsta par jauna cikla sākšanos. Ir ļoti svarīgi pašā sākumā izzināt visas iespējas, visus iespējamos sasniegumus, kas vienmēr ir vairāk, nekā sākotnēji liekas. Iespēju izzināšana ir atkarīga no mūsu spējas domāt, projektēt, iedomāties nākotni. Te nav runa par paredzēšanu, ne arī par cerībām, bet gan par vēlmi. Par vēlēšanos. Tieši vēlmes rosina īstenošanos. Dagaz rūna ir saistīta ar vēlmēm. Vēlēšanās ir ļoti sarežģīts okults fenomens. Patiesi mēs vēlamies tikai to, kas ir saskaņā ar mūsu iekšējo būtību un uztveri.

 

2. Svece -  ar Inguz Rūnu

Attēlu rezultāti vaicājumam “inguz rūna”

Inguz Rūna ir pati pozitīvākā un spēcīgākā Rūna liktens laukā.

 

.
Inguz Rūna apliecina kvalitatīvu līmeņu maiņu, kas notiek pat neatkarīgi no mūsu pašu gribas. Daudzums pārvēršas labumā. Uzkrātā pieredze, domas un enerģija iegūst jaunu formu, rada kaut ko jaunu labu.

3.Svece -   ar Berkana Rūnu

Attēlu rezultāti vaicājumam “berkana rūna”

Berkana – Mēness, bērzs, mātišķais princips. Kaut kas pazīstams, radniecisks, tuvs. Tās maģija vistiešākā veidā ir saistīta ar mierīgu un līdzsvarotu esību. Tā ir mierīga un rāma Rūna, kas gluži nemanāmi vada mūs pa saviem ceļiem. Berkana ir ļoti maiga, mierīga, labvēlīga. Tā nav saistīta ne ar kādiem sarežģījumiem. Tā ir klusas pilnveidošanās Rūna. Mierīgs dzīves plūdums. Mums pašiem neko nevajag darīt. Mūsu vietā viss tiek izdarīts. Taču, ja vēlamies, mēs varam arī piedalīties notiekošajā.

 

Lietošana: sveces dedzina jaunā mēnesī 3 dienas pēc kārtas ( ieteicams šo rituālu atkārtot 3 mēnešus pēc kārtas jaunā mēnesī)

   Aizdedzini sveci - kad jau tā ir nedaudz degusi, kusušajā vaskā iepilini 3 pilienus komplektā pievienotās eļļas.

  Ļauj, lai svece izdeg, kamēr pati nodziest. Pārpalikumu izmet, svece savu darbu ir padarījusi.

Sveces dedzini 3 dienas pēc kārtas, vēlams 3 mēnešus pēc kārtas jaunā mēnesī.

   Nesaskaņas un problēmas pakāpeniski rimsies, mājā ieplūdīs svaigas un labvēlīgas enerģijas jūsu dzīvei.

 

PĒRC ŠEIT WWW.OMESBODE.LV