Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mana Māja

Dzīves kvalitātes uzlabošana: ar zīda šķiedru pildīta gultasveļa

13.02.2012

Cik svarīga ir vide, kurā mēs pavadām trešo daļu no savas dzīves? Saprotams, ka tai ir milzīga nozīme, it īpaši, ja šo vidi mēs pavisam viegli varam iekārtot varbūt ne gluži perfektu, bet tuvu tam.

 

Patiesībā pat nedaudz vairāk nekā trešo daļu savas dzīves mēs pavadām guļot, ja ņem vērā, ka bērnībā mēs guļam krietni vairāk nekā tad, kad esam pieauguši.

Tāpat nevienam nav nekāds noslēpums, kāpēc kvalitatīvai dzīvei ir svarīgs dziļš un pietiekams miegs – gluži vienkārši mūsu ķermenis atjaunojas, lai turpinātu ierastās dienas gaitas un tiektos pēc vēl labākiem dzīves apstākļiem. Jūs domājat, ka ekskluzīvs un jauns auto padarīs jūsu dzīvi kvalitatīvāku? Arī! Tomēr daudz vairāk laika nekā savā auto jūs pavadāt gultā.

Trešdaļa dzīves imperatora cienīgos apstākļos

Patiesībā mums ikvienam ir iespēja trešdaļu no savas dzīves pavadīt imperatora cienīgos apstākļos. Kā? Gluži vienkārši – radot veselīgu, ekoloģisku un patīkamu vidi miegam. Ar zīda šķiedru pildītas segas ir atzītas par visgreznākajām jau senos laikos, kad ar tām Tālajos Austrumos sedzās Ķīnas un Japānas imperatori. Šis vērtējums ir saglabājies nemainīgs arī mūsdienās. Zīda lielākās vērtības ir tā siltums, vieglums un dabiskums. Pašlaik, kad pasaulē valda ekoloģiskuma kults, daudzi cilvēki izvēlas ar zīda šķiedru pildītas segas, kas ir 100% dabiskas. Nepārprotami arī gultas veļai ir liela nozīme.

 

Nekādu alerģiju, putekļu ērcīšu vai pelējuma sēnīšu

Tomēr – vai esat dzirdējuši par putekļu ērcītēm, kas mitinās spilvenos un rada alerģiskas reakcijas ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Tad, lūk, šīs ērcītes gluži vienkārši nespēj dzīvot un attīstīties spilvenos un segās, kas pildītas ar zīdu, jo to sastāvā ir īpaša viela - sericīns, kas novērš putekļu ērcīšu rašanās iespējas. Pateicoties zīda dabīgajam sastāvam, spējai nodrošināt sausu gulēšanas vidi un zīda šķiedras blīvumam, zīda segās un spilvenos neveidojas arī pelējuma sēnītes un baktērijas.

 

 

Ekoloģiska, tīra un dabiska vide gulēšanai

Pašlaik visai strauji ar zīdu pildītas segas aizstāj Rietumeiropā tik ierastās dūnu segas. Kāpēc? Gluži vienkārši tāpēc, ka arī rietumeiropieši vairāk uzmanības sāk pievērst veselīgam dzīvesveidam un ilgtspējībai. Neskatoties uz to, ka zīda segas ir salīdzinoši dārgākas par dūnu segām, to kalpošanas laiks ir krietni garāks – vidēji 10 gadi, tāpat tajās neperinās iepriekš minētās putekļu ērcītes, kas var izraisīt dažādus veselības traucējumus, tām ir augsta elpotspēja, lieliska termoregulācija un tās ir daudz patīkamākas miesai, kas īpaši izceļas ar savu maigumu, vieglumu un piekļāvīgumu.

 

Novērš stresu un aizkavē novecošanos

Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka zīds palīdz aizkavēt novecošanās pazīmes un atstāj labvēlīgu ietekmi uz matiem, ādu, kā arī vispārīgi uz cilvēka veselību. Proteīniem bagātā zīda šķiedra satur 18 aminoskābes, kas ir ļoti nepieciešama mūsu ādai, to pabaro. Ideāli – pasaulei, kurā valda jaunības kults! Trešdaļu no savas dzīves pavadīt vidē, kas palīdz atjaunoties, aizkavē novecošanos un novērš stresu.

 

Silksecret.lv – tikai 100% dabisks Mulberry zīds

www.silksecret.lv  interneta veikalā piedāvātā gultas veļa ir izgatavota no 100% dabiska Mulberry zīda, kas pasaulē atzīts par visaugstvērtīgāko no visiem zīdiem, pateicoties tā īpašajai audzēšanas un apstrādes tehnoloģijai.

Silksecret.lv piedāvājumā ir ar zīdu pildītas segas, spilveni, zīda gultas veļa un pledi