Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mana Māja

Padomi, kā tikt vaļā no svētku traipiem

26.12.2011

Ir klāt svētku laiks, kad tradicionāli sanākam kopā radu un draugu lokā, lai dalītos šī gada priekos un iecerēs nākamajam gadam. Pirms doties uz svinībām, Electrolux eksperti aicina atcerēties noderīgus padomus, kas neļaus nejaušam sveces vaska vai karstv

Gatavojamies Ziemassvētkiem laicīgi!

24.11.2011

Tuvojas Ziemassvētki un ir īstais laiks parūpēties par dāvanām saviem tuvajiem un mīļajiem!

Lieliska dāvana sev un saviem mīļajiem!

23.11.2011

Tuvojas svētku laiks, kurā prieku gūstam, gan saņemot, gan sniedzot dāvanas. Interneta veikals www.silksecret.lv piedāvā īpaši izdevīgas cenas zīda gultas veļas izstrādājumiem. Atlaides līdz pat 20%.

Tīrām māju ar citronu! + tas likvidē smakas un dara citus brīnumus

23.10.2011

Māju uzkopt un padarīt smaržīgu var (un vajag!) bez ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem. To var paveikt ar citronu, kas lieliski kalpo arī kā slikto smaku iznīcinātājs, prusaku un skudru aizdzinējs, un pat matu balinātājs.

Vēlamās un nevēlamās krāsas interjerā

18.09.2011

Gan darbavietas, gan mājas interjera elementi ik dienu uz cilvēku atstāj lielu iespaidu un tādēļ ir būtiski novērst kairinošus faktorus, lai atrašanās darbā vai mājās nekļūtu apgrūtinoša nesaprotamu iemeslu dēļ.

Kā tikt pie tīra mājokļa?

20.07.2011

Vienā diennaktī kopā ar gaisu mēs ieelpojam caurmērā divas ēdamkarotes putekļu.

Parūpējieties par savu veļas mazgājamo mašīnu!

30.06.2011

Tāpat kā ikvienam no mums, arī veļas mazgājamai mašīnai laiku pa laikam ir nepieciešama neliela aprūpe un uzmanība, lai saglabātu to vislabākajā formā.

Mīksto mēbeļu tīrīšana, neizmantojot putekļusūcēju

30.06.2011

Pat tad, ja uz mīkstajām mēbelēm nav izteiktu traipu, ikdienā uz tām sakrājas ļoti daudz netīrumu un putekļu. Kā iztīrīt mīkstās mēbeles gadījumā, ja nav pieejams putekļusūcējs?

Paklājs - kā jauns, dīvāns - tīrs un glauns, auto salons tīrs un priecīgs vīrs!

27.06.2011

Kad vasara pašā pilnbriedā un laukos darba pilnas rokas, kad darbā jāpagūst pabeigt iesāktais līdz atvaļinājumu laikam, gandrīz katrai no mums galvassāpes sagādā ikdienas mājas solis.