Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mana Māja

Slavenības ar suņiem pulcēsies karaliskā modes šovā

27.03.2012

28. martā Spice Home notiks Karaliskais suņu modes šovs par godu dzīvnieku arēnas atklāšanai. Tajā Latvijas slavenības piedalīsies kā īpašie skates goda viesi kopā ar saviem četrkājainajiem mīluļiem.

“Pūkainās dienas Ķīpsalā 2012” – pasākums visai ģimenei Lieldienu noskaņās

26.03.2012

Lieldienu brīvdienās, 7. un 8. aprīlī notiks “Pūkainās dienas Ķīpsalā 2012”, kur būs starptautiskas suņu un kaķu izstādes, plaša mājdzīvnieku un zooindustrijas ekspozīcija, kā arī lustēšanās gan maziem, gan lieliem īstā Lieldienu jampadracī

Ieteikumi, kā virtuvē radīt pavasara gaisotni

26.03.2012

Mūsdienās virtuve ir kas vairāk par funkcionālu telpu, kuru izmanto tikai ēst gatavošanai – šodien tā ir pilna kontrastu, krāsu un pārsteidzošu motīvu.

Sveču liešanas receptes

22.02.2012

Gada tumšie mēneši ir īstais laiks, lai pirktu, dedzinātu, lietu sveces – sildītos to gaismā un gūtu no tās enerģiju. Šis ir laiks, kad sveces iederas visur – birojā uz galda, lukturīšos piemājas koku zaros, uz palodzēm ballītes telpā un ikvienā mājoklī.

Saglabā atmiņas fotogrāmatā un vēsturi CD diskā Stilaparkiešiem 20% atlaides Saglabā atmiņas fotogrāmatā un

16.02.2012

”Eirofoto” piedāvā izgatavot personalizētu fotogrāmatu, kura labi iederēsies Jūsu grāmatplauktā. Mēs vienīgie tās izgatavojam uz kvalitatīva fotopapīra ar vēlamo fotogrāfiju uz pirmā vāka un tekstu uz vāka un muguriņas.

Dzīves kvalitātes uzlabošana: ar zīda šķiedru pildīta gultasveļa

13.02.2012

Cik svarīga ir vide, kurā mēs pavadām trešo daļu no savas dzīves? Saprotams, ka tai ir milzīga nozīme, it īpaši, ja šo vidi mēs pavisam viegli varam iekārtot varbūt ne gluži perfektu, bet tuvu tam.

Sarkanā interjerā sarkanvīns garšo labāk

02.02.2012

Izvēloties pareizās krāsas un atbilstošu muzikālo pavadījumu, maltītes ieturēšanu var padarīt vēl baudāmāku, noskaidrots psihologu pētījumos.

Padomi, kā izvēlēties mājsaimniecības ierīces

23.01.2012

Lai sadzīves tehnika kalpotu ilgāk un būtu maksimāla piemērota konkrētām vajadzībām, tās izvēlei ir jābūt īpaši apdomātai, apgalvo Electrolux eksperti un iesaka šādos gadījumos vadīties pēc trīs principiem: funkciju atbilstība vajadzībām,