Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mana Māja

Ieteikumi, kā virtuvē radīt pavasara gaisotni

26.03.2012

Mūsdienās virtuve ir kas vairāk par funkcionālu telpu, kuru izmanto tikai ēst gatavošanai – šodien tā ir pilna kontrastu, krāsu un pārsteidzošu motīvu.

Sveču liešanas receptes

22.02.2012

Gada tumšie mēneši ir īstais laiks, lai pirktu, dedzinātu, lietu sveces – sildītos to gaismā un gūtu no tās enerģiju. Šis ir laiks, kad sveces iederas visur – birojā uz galda, lukturīšos piemājas koku zaros, uz palodzēm ballītes telpā un ikvienā mājoklī.

Saglabā atmiņas fotogrāmatā un vēsturi CD diskā Stilaparkiešiem 20% atlaides Saglabā atmiņas fotogrāmatā un

16.02.2012

”Eirofoto” piedāvā izgatavot personalizētu fotogrāmatu, kura labi iederēsies Jūsu grāmatplauktā. Mēs vienīgie tās izgatavojam uz kvalitatīva fotopapīra ar vēlamo fotogrāfiju uz pirmā vāka un tekstu uz vāka un muguriņas.

Dzīves kvalitātes uzlabošana: ar zīda šķiedru pildīta gultasveļa

13.02.2012

Cik svarīga ir vide, kurā mēs pavadām trešo daļu no savas dzīves? Saprotams, ka tai ir milzīga nozīme, it īpaši, ja šo vidi mēs pavisam viegli varam iekārtot varbūt ne gluži perfektu, bet tuvu tam.

Sarkanā interjerā sarkanvīns garšo labāk

02.02.2012

Izvēloties pareizās krāsas un atbilstošu muzikālo pavadījumu, maltītes ieturēšanu var padarīt vēl baudāmāku, noskaidrots psihologu pētījumos.

Padomi, kā izvēlēties mājsaimniecības ierīces

23.01.2012

Lai sadzīves tehnika kalpotu ilgāk un būtu maksimāla piemērota konkrētām vajadzībām, tās izvēlei ir jābūt īpaši apdomātai, apgalvo Electrolux eksperti un iesaka šādos gadījumos vadīties pēc trīs principiem: funkciju atbilstība vajadzībām,

Padomi, kā tikt vaļā no svētku traipiem

26.12.2011

Ir klāt svētku laiks, kad tradicionāli sanākam kopā radu un draugu lokā, lai dalītos šī gada priekos un iecerēs nākamajam gadam. Pirms doties uz svinībām, Electrolux eksperti aicina atcerēties noderīgus padomus, kas neļaus nejaušam sveces vaska vai karstv

Gatavojamies Ziemassvētkiem laicīgi!

24.11.2011

Tuvojas Ziemassvētki un ir īstais laiks parūpēties par dāvanām saviem tuvajiem un mīļajiem!