Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Darbs & Karjera

PADOMS: KUR MĀCĪTIES PĒC 12. KLASES?

11.06.2011

Tu esi sasniedzis robežu, kad jāpieņem atbildīgs lēmums, kas būtiski ietekmēs Tavu karjeru un labklājību. Sperot izšķirīgo soli, pārliecinies, vai dodies pareizajā virzienā!

Izcilība biznesā un dzīvē

31.05.2011

Tu jau zini, ka šai darba un biznesa sarunu sadaļā mēs nerunāsim par biznesu tradicionālā nozīmē. Mēs nepētīsim tirgus situāciju, mēs nesekosim līdzi konkurentu sasniegumiem, mēs nesekosim sabiedrības vajadzībām un interesēm. Nē.

Herzlich Willkommen zum Deutschunterricht!

14.04.2011

VĀCU VALODAS KURSI IESĀCĒJIEM!

Uzsāciet savu biznesu, izmantojot bezmaksas konsultācijas un uzņēmuma reģistrāciju

18.02.2011

Jaunas uzņēmējdarbības uzsākšana var būt sarežģīts un nogurdinošs process ikvienam iesācējam, tomēr tieši šobrīd jaunu uzņēmumu veidošanai un attīstībai ir vislielākais potenciāls.

Karaliskais improvizācijas teātris Ķīpsalā

11.11.2010

Izstādē “Darbs un karjeras iespējas 2010”, kas notiks 12. un 13. novembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Karaliskā improvizācijas teātra aktieriun reāli darba devēji –uzņēmēji izspēlēs “Darba intervijas”.

IZMANTO IESPĒJU UN MĀCIES VALODAS AR 100% VAI 90% ATLAIDI!

01.11.2010

Alius Lingua piedāvā daudzveidīgas valodu apmācību programmas un elastīgas apmācību formas, kas dos plašākas iespējas nodarbinātām personām pielāgoties mainīgajiem darba tirgus apstākļiem.

Kāpēc apmeklēt sarunvalodas kursus?

27.10.2010

Daudziem no mums viena no lielākajām problēmām ir sarunvalodas atraisīšana un spēja sazināties ar apkārtējiem svešvalodā, bet tieši to mēs visvairāk kārojam iegūt – spēju brīvi komunicēt ar ārzemniekiem gan darba, gan ikdienas situācijās.

Efektīvi angļu valodas kursi Pārdaugavā pozitīvu, atbalstošu un pretīmnākošu pasniedzēju vadībā, turklāt TIKAI par 40,- Ls mēnesī!

05.10.2010

Sveiki, rudenim sākoties! Jau no bērnības esam pieraduši, ka septembris ir tas mēnesis, kad jāatsāk mācības un tieši tāpēc arī mēs, mācību centra “BaltImage” komanda, vēlamies aicināt visus interesentus noriskēt un nākt pie mums, lai kopā jaukā, nepiestie

Pamatizglītība un vidējā izglītība tālmācībā

04.10.2010

Tālmācība, kas šī mācību gada sākumā izglītības sistēmā ienāca kā inovatīva izglītības ieguves forma, sevi ir pieradījusi kā pieprasītu, kvalitatīvu, ērtu un pārmaiņu laikam atbilstošu, efektīvu mācību formu, kas nodrošina iespēju iegūt izglītību visā pa

Ar kliņģerīšu sveicieniem no Cēsīm

04.10.2010

Pašā kliņģerīšu ziedēšanas laikā tiekamies ar Lauru - jaunu sievieti un arī uzņēmēju, kuras bizness ir tik ļoti sievišķīgs...