Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Kafejnīcas, konditorejas

KANĒĻA KONDITOREJA

 

Tālrunis/fakss: Tālr.: 67217170
Fakss: 67311660
Pirmdiena - piektdiena: 9.00 - 20.00
Sestdiena: 10.00 – 20.00
Svētdiena: 11.00 – 18.00
Info: kanela.konditoreja@inbox.lv
www.kanelakonditoreja.lv
Berga Bazāra klienta kartes atlaide: 10%
 

Vilinoša smarža, kas piepilda Berga Bazāru aicina ikvienu garāmgājēju iegriezties Kanēļa Konditorejas pasaulē. Kafejnīcas nosaukums un kanēļkrāsas interjers precīzi  raksturo piedāvātā sortimenta oriģinālo noformējumu, izstrādājumu kvalitāti, kas apvienota ar konditoru meistardarbu un labu apkalpošanas kultūru.

Kafejnīcā var nobaudīt augstvērtīgu kafiju, kapučīno, uz vietas gatavotas smalkmaizītes, kruasānus, groziņus, kūciņas, kūkas un safrāna kliņģerus, saldos un sāļos cepumus.

 

Kanēļa Konditorejā ir atvērusies āra kafejnīca un ikviens ir laipni gaidīts baudīt kanēļa kafiju un svaigi ceptu smalkmaizīti mūsu āra terasē.

Kopš aprīļa sākuma Kanēļa Konditorejā ir iespējams iegādāties Latvijas dizaineru  "Herman's casa" ražotu virtuves tekstilu - galdauti, galda salvetes, virtuves dvieļi, priekšauti, galda celiņi u.c. izstrādājumi. Katrs izstrādājums ir roku darbs un tā ražošanai tiek izmantoti augstvērtīgi, viegli kopjami materiāli - lins, satīns u.c.

Iesākoties Pavasarim arī Kanēļa Konditoreja ir padomājusi par ēdienkartes jaunumiem - pavasarīgi salāti  - avokādo salāti ar garnelēm, fetas siera salāti ar grilētu papriku, cēzara salāti ar grilētu vistu. Kā arī iespēja nobaudīt gaisīgu vijolīšu kūku, jogurta kūciņas, šokolādes biezpiena groziņus ar zemenēm, spinātu kruasānus. No dzērieniem Kanēļa Konditoreja piedāvā svaigu piparmētru tēju un ledus tēju.

Kanēļa Konditoreja sadarbojas ar Leļļu teātri: Mazos teātra draugus un viņu vecākus Kanēļa Konditorejā gaida īpašs pārsteigums! Pērkot jebkuru kūku vai kūciņu, uzrādot kuponu, tēja, kafija vai sula par brīvu. Kuponu var saņemt noskatoties jebkuru no izrādēm Leļļu teātrī.