Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Vīriešiem

FORHOME.LV

Kr. Valdemāra 57/59, Rīga

 

 
  info@forhome.lv
  +371 29949844
  http://www.forhome.lv

forHome.lv ir SIA "BTH Service" radīts zīmols, ar kuru piedāvājam Latvijas tirgū augstas kvalitātes mājas tekstila izstrādājumus - gultas veļu, dvieļus, segas, spilvenus, peldmēteļus un citus katrā mājsaimniecībā ikdienā nepieciešamos produktus. Preču klāsts visu laiku papildinās un nākotnē noteikti piedāvāsim jaunas preču grupas.

Pamatā koncentrējamies uz vidējas un premium klases produktu tirdzniecību, mūsu pamatvērtības ir nevainojama kvalitāte un serviss, tāpēc varam būt droši, ka mūsu klienti būs 100% apmierināti. Preces tiek rūpīgi atlasītas un piegādātas tieši no pārbaudītiem un populārāriem Eiropas ražotājiem ar ilgos darbības gados iegūtu reputāciju, tāpēc pamatoti lepojamies, ka nodrošinām vislabāko cenu attiecīgas kvalitātes precēm Latvijā.

Mēs sekojam līdzi interjera modes tendencēm un mūsu preču klāstā atradīsiet visdažādākā dizaina gultas veļas modeļus, visu varavīksnes krāsu dvieļus, palagus un citas tekstilpreces, jums nebūs problēmas pieskaņot tās savam jau esošajam interjeram vai radīt to no jauna.

 

Aicinām apmeklēt mūsu veikalu , un iegādāties preces bez papildus izdevumiem par piegādi.

Apciemojiet mūs darba dienās no 10.00 - 19.00, sestdienās 11:00 - 17:00 Rīgā,Kr.Valdemāra ielā 57/59

  • Braucot virzienā no Vanšu tilta uz Sarkandaugavu, auto būs ēri novietot pagriežoties uz Stabu ielu īstermiņa stāvvietā.
  • Braucot virzienā no Sarkandaugavas uz Vanšu tiltu, iespējams apstāties uz E.Melngaiļa ielas un mērot pāris soļus atpakaļ.
  • Veikals Kr.Valdemāra 57/59, Rīga
  •