Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistumkopšanas saloni

INETA LESĪTE, stiliste

Pērses iela 13 - 13, Rīga, Latvija, LV-1011

(+371) 29533413

ineta.lesite@stilastudija.lv

ineta.lesite@inbox.lv

www.stilastudija.viss.lv

 

INETA LESĪTE.
Veido foto sesijas individuāliem klientiem, konsultē un palīdz garderobes iegādē un komplektēšanā. Individuāli klientam sniedz ieskatu vizāžā - krāsu izvēlē un uzklāšanas tehnikā. Vada izbraukuma lekcijas un seminārus. Līdztekus darbam ar individuāliem klientiem, strādā par vizāžas pasniedzēju Rīgas Purvciema Amatu skolā.
Zināšanas papildinājusi, apmeklējot praktiskās psiholoģijas saskarsmes kursus Jauno Psiholoģiju centrā pie D.Rolavas. Savu kvalifikāciju paaugstinājusi, mācoties meistarklasē pie I.Nudiņš. Tāpat zināšanas stilistikā un vizāžā pilnveidojusi pie K.Bogomolova, Ž.Dubskas, U.Bernatovičas, D.Sanz, R.Albertini u.c. šīs jomas meistariem. . Regulāri piedalās Latvijas un Eiropas mācību konferencēs , semināros.
2006.gadā apguvusi meistarību skropstu pieaudzēšanā un skropstu ilgviļņu veidošanā.
2007 gadā saņēmusi Latvijas Amatniecības Kameras vizāžista amata meistara diplomu.
No 2007.g. ir Baltijas Imidža Speciālistu Asociācijas /BISA/ pārstāve.
2008.g. kā .pasniedzēja piedalījusies ES profesionālās izglītības apmaiņas projektā Somijā Leonardo da Vinči programmas ietvaros. No 2008.g. bijusi " Stage make-up" konkursa un Baltijas "Asociatīvā tēla" konkursa reglamenta un Starptautiskās žūrijas sastāvā. 2008.g. saņemts Atzinības raksts par sekmīgu audzēkņu sagatavošanu kvalifikācijas eksāmenam. 2010.g.aprīlī, kā Baltijas Imidža Speciālistu Asociācijas /BISA/ pārstāve, „ Fiesta Exspo 2010” ietvaros palīdzējusi organizēt tēla veidošanas konkursu ”Ekstravagantā līgava”. 2010.g. saņemta pateicība par sekmīgu audzēkņu sagatavošanu dalībai konkursa pasākumā "Jaunais profesionālis ".
Ir interesanta un daudzveidīga sadarbība ar dažādiem žurnāliem un TV raidījumiem, Latvijas uzņēmumiem un skolām, sieviešu un jauniešu atbalsta centriem. Atbalstījusi labdarības pasākumus.