Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistumkopšanas saloni

Fotoepilācija VIP Style

FOTOEPILĀCIJA Plasmalite (FPL tehnoloģīja)

Trešās paaudzes aparāts Plasmalite LP ir pats pēdējais zinātnes sasniegums, tas ir labākais efektivitātes un drošības apvienojums. Šajā aparāta pielietota tehnoloģija var palīdzēt cīnīties un atrisināt daudzas problēmas:

- Jebkuras krāsas matiņu iznīcināšana no jebkuras krāsas ādas uz visiem laikiem.
- Grumbu daudzuma un dziļuma samazināšana.
- Kapilāru foto koagulācija un labdabīgie kapilāru veidojumi .
- Atbrīvoties no rosacea un eritemas.
- Vecuma un rozā pīņu ārstēšanu.
- Pigmenta plankumu noņemšana, kas var rasties fotonovecošānas rezultātā.
- Palielināto poru foto redukcija.
- Hipertropisko rētu un keloidu ārstēšana.

Pielietojot augstas tehnoloģiskas iekārtas matiņu iznīcināšanas procedūra ir stipri mainījusies. Sakas viss no elektroepilācijas. Plāna speciāla adata tiek ievadīta matiņa augšanas kanālā, kad adata sasniedz matiņa sakni ar elektriskas strāvas palīdzību sakne tiek izdedzināta. Tas bija efektīvāks par parasto matiņu noskūšanu vai depilāciju, bet šai procedūrai piemīta daudzi trūkumi: to varēja veikt augsti kvalificēts un pieredzējis speciālists, pēc procedūras varēja palikt apdegumi un rētas, ka arī tā bija sāpīga, tas padarīja šo procedūru par ne tik efektīvu.

Lāzera pielietošana matiņu iznicināšanai bija liels progress. Tagad lāzeri tiek uzskatīti par pirmās paaudzes aparātiem.
Iekārtu ģenerētie gaismas impulsi iekļūst ādas slānī, un izraisa spēcīgu audu, kas satur melanīnu, uzsilšanu un sagrauj tos. Procedūras efektivitāte bija atkarīga no matiņu ( tumšāki) un ādas ( gaišākās ) kontrasta un arī no matiņu biezuma (jo biezāks matiņš jo procedūra būs efektīvāka).
Trūkumi: varēja pielietot tikai tumšiem matiņiem uz gaišas ādas. Tumšai ādai ar gaišiem matiņiem šo metodi nevarēja pielietot.

Otrais etaps – IPL sistēmu paradīšanās, to var raksturot, kā lāzerus, bet jaunas paaudzes.

FPL (FLPS – Flurescen Pulse Light Sistem) izgudrošana kļuva par trešo attīstības etapu, Plasmalite LP ir aparāts kur tika pielietota šī jaunā sistēma. Pirmajā mirklī šī metode ir līdzīga apstrādei ar lāzeru – šis aparāts ģenerē gaismas staru impulsus, kuri arī iedarbojas un sagrauj melanīnu. Bet ar šo arī līdzība beidzas, tā, ka Plasmalite nav lāzers, bet izmantojamā aparāta tehnoloģija ir daudz efektīvāka pēc sava gala rezultāta.

Vienmēr laipni lūgti!

www.vipstyle.lv

vipstyle@e-teliamtc.lv

Baznīcas 24-1, Rīga
Tālr.: +371 67273766
Mob: +371 26419504

Gimnāzijas 23, Daugavpils
Tālr.: +371 5457034
Mob: +371 26665048