Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistumkopšana

QOD cosmetic solutions

Brazīlijas kosmētikas kompānija

 

www.qod-cosmetic.lv

QOD cosmetic solutions ir slavenā Brazīlijas kosmētikas kompānija, kura pirms 10 gadiem radīja revolucionāros keratīna produktus. Papildinot zināšanas un pieredzi joprojām ir līderis visā pasaulē. Šie produkti ir atrodami vairāk nekā 36 valstīs visā pasaulē. Kompānijas zinātnieki 2009.gadā nāca klajā ar unikālo produktu QOD GOLD alquimist mask 22k. Šī novatoriskā formula ir līderis keratīna atjaunošanas tehnoloģijā. QOD GOLD ir atdzītākais produkts luksuss klases salonos visā pasaulē, un tagad ir pieejams arī Latvijā.

QOD GOLD ir unikāla formula kurā tiek izmantots 22karātu zelts, kas ir pazīstams ar savu spēju ietekmēt negatīvos jonus. QOD zinātnieki ir atklājuši tehnoloģiju, kurā zelts izplatoties uz matiem darbojas tandēmā ar keratīnu un baltajiem māliem, palīdzot to ievadīt visdziļākajos mata stiebra slāņos. QOD GOLD ir universāls produkts, kura specifika ir maksimāla atjaunošana ar briljanta spīdumu un zīda gludumu, tam piemīt apburošs tropu aromāts. Top frizieri vienmēr tiecas pēc skaistuma, stila, modes, elegances, uzticamības un profesionalitātes. Meistari, kuri strādā ar QODproduktiem zina, kā savus klientus padarīt laimīgākus. Mēs piedāvājam ekskluzīvu un profesionālu produkciju salonu māksliniekiem.

QOD MAX ir kompānijas sākotnējais produkts, ar kuru tā kļuva slavena. 2011.gada sākumā tika radītsQOD MAX ORGANIQ.

ORGANIQ - zīmols, kas savieno aminoskābes, proteīnus un Amazones sēklu eļļu, mehāniski tiek pielāgots jaunākajām nano tehnoloģijām. Tas nodrošina unikālu veidu kā izplatīties matos dabiski. QOD ORGANIQ ir 100% dabīgs produkts.

QOD MAX Organiq ir rekonstruktīva matu maska​​, kura apvieno augstas veiktspējas sastāvdaļas, kas ļauj uz laiku mainīt matu struktūru, neietekmējot to fiziski. Ar MAX Organiq Jūs iegūsit taisnus un gludus matus ar dabisku spīdumu, un kustību.

Vai vēlaties skaistus un mirdzošus matus? QOD cosmetics Jums sniegs pārsteidzošus rezultātus!

KONTAKTI

 

e-pasts:  info@)qod-cosmetic.lv

Tālrunis: +371 20288099