Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Medicīnas centri, aptiekas

Baltijas vēnu klīnika

Rīga, Kr. Barona iela 115, Rīga, Skanstes iela 13/5

Rīga, Kr. Barona iela 115

Tālr. +371 67 847 200

Rīga, Skanstes iela 13/5
 

Tālr.
Mob.tālr.
+371 67 847 102
+371 28 381 189

info@flebologija.lv

www.flebologija.lv

Kāju vēnu saslimšanas rada gan medicīniskas, gan kosmētiskas problēmas. To plašā izplatība ir veicinājusi strauju fleboloģijas (vēnu izpētes un ārstēšanas) nozares attīstību visā pasaulē, tai skaitā Latvijā. Ar mūsdienās biežāko vēnu saslimšanu - hronisku vēnu mazspēju slimo gan sievietes, gan vīrieši.

Baltijas Vēnu klīnika ir SIA “Veselības centrs 4” sastāvdaļa un lielākā, pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Latvijā un Baltijā, kas vienkopus piedāvā izvērstu vēnu diagnostiku un ārstēšanu.

Mūsu darbu jau 10 gadus novērtē atzinīgi: veikto operāciju statistika - vairāk kā 1400 vēnu operācijas viena gada laikā, apliecina noturīgus profesionālās autoritātes un pacientu uzticības rādītājus. Labāku rezultātu sasniegšanai izmantojam visas mūsdienīgās vēnu ārstniecības metodes un to kombinācijas.

Klientu ērtībām Baltijas Vēnu klīnikas speciālisti konsultē un veic operācijas trīs vietās Rīgā: K. Barona ielā 115, Skanstes ielā 13 (Estētiskās dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika) un Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika). Klīnikas rīcībā ir 6 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī Veselības centra 4 filiālē Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs). Baltijas Vēnu klīnikai ir sadarbības partneri arī Latvijas reģionos (Daugavpilī, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī, Balvos, Rēzeknē, Līvānos).

 


 
   
 

Ciešā sadarbībā ar starptautiski atzītiem augstākās kvalitātes medicīnas iekārtu ražotājiem General Electric Medical Systems, Toshiba, Philips, Esaote, Hitachi, Dornier, WaveLight, Lumenis, Eufoton, Biolitec Baltijas Vēnu klīnika nepārtraukti atjauno savu tehnoloģisko nodrošinājumu – ultrasonogrāfijas iekārtas, lāzerus un radiofrekvences iekārtas, tādējādi garantējot klīnikas aprīkojuma atbilstību augstākajiem starptautiskajiem standartiem.

 


 
   
 

Pēdējo gadu laikā Baltijas Vēnu klīnika ir ievērojami paplašinājusi piedāvāto pakalpojumu klāstu un papildinājusi klīnikas tehnisko aprīkojumu ar jaunām, augstvērtīgām iekārtām, tai skaitā modernizējusi operāciju zāles, piemērojot tās augstākajiem Eiropas standartiem. Tāpēc no 2010. gada rudens klīnika sāk darbu jaunā kvalitātē, verot durvis apmeklētājiem jaunās, plašās un labiekārtotās telpās Rīgā, K. Barona ielā 115 un Brīvības gatvē 410. Gaidām klīnikā arī pacientus ar īpašām vajadzībām – Jūsu ērtībai iekārtots lifts, invalīdu tualetes un ērtas uzgaidāmās telpas.

 


 

 

Mūsu prioritāte ir pacientu un personāla drošība, kuras svarīgākais aspekts ir augstākā līmeņa Eiropas standartiem atbilstoša medicīnisko instrumentu sterilizācija. Sterilizāciju veic īpaši apmācīta medicīnas māsa. Sterilizatora darba efektivitāti ikdienā pārbauda ar fizikālām, ķīmiskām un bioloģiskām metodēm. Sterilizācijas iekārtu un procesa pārbaudei sertificēta organizācija veic sterilizācijas ciklu fizikālo lielumu pārbaudi un kalibrēšanu. Informāciju par katra sterilizācijas cikla fizikālajiem parametriem un kvalitāti fiksē sterilizācijas procesa dokumentācijā.

Baltijas Vēnu klīnikas personāls ir kvalificēti, pieredzējuši flebologi un asinsvadu ķirurgi, kā arī profesionālas medicīnas un operāciju māsas. Mūsu priekšrocība ir iespēja nepieciešamības gadījumā piesaistīt multidisciplināru VC4 ārstu komandu: dermatologus, radiologus- diagnostus, ultrasonogrāfistus, kardiologus, endokrinologus, ginekologus, neirologus u.c.

Baltijas Vēnu klīnikas vadošais speciālists, flebologs Ints Ūdris ir Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības prezidents, Latvijas Brūču ārstēšanas asociācijas prezidents, Latvijas pārstāvis Starptautiskajā diabētiskās pēdas darba grupā, Latvijas Endokrinologu biedrības biedrs un Latvijas Fleboloģijas biedrības biedrs. Dr. Ūdris nodarbojas ar ārstu pēcdiploma apmācību, kā arī ir daudzu medicīnisku rakstu autors. Mūsu flebologi regulāri piedalās kvalifikācijas celšanas mācībās, kongresos u.c., iesaistās zinātniskos pētījumos un organizē starptautisku paraugoperāciju norisi mūsu operāciju zālēs.

Mūsu pacienti aktīvi izmanto Baltijas Vēnu klīnikas www.flebologija.lv, Veselības centra 4 www.vc4.lv un Estētiskās dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikas www.edk.lv mājas lapās piedāvāto iespēju uzdot interesējošos jautājumus no tiešsaistes formulāra mājas lapā, ar atbilžu saņemšanu kā mājas lapas publiskajā vietnē, tā arī savā e-pastā. Mūsu darbinieki ir allaž gatavi atbildēt uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Mūsu priekšrocības:

 • lielākā pieredze vēnu diagnostikā un ārstēšanā Latvijā un Baltijā,
 • tiešām precīza diagnostika, jo izmantojam augstvērtīgas Premium klases ultrasonogrāfijas iekārtas, vajadzības gadījumā, papildinot tās ar CT angiogrāfiju (jeb datortomogrāfiju),
 • izmantojam visas pasaulē atzītās ārstēšanas metodes un to kombinācijas labāku rezultātu sasniegšanai,
 • esam daudzprofilu medicīnas centra sastāvdaļa, kas nodrošina mūsu pacientiem iespēju nepieciešamības gadījumā saņemt citu nozaru ārstu operatīvas konsultācijas, veikt papildus laboratoriskos, attēlu, funkcionālās vai endoskopiskās diagnostikas izmeklējumus,
 • mūsu speciālisti ir mūsdienīgo fleboloģijas metožu ieviesēji Latvijā un starptautisko ķirurgu/flebologu teorētisko mācību un praktisko paraugoperāciju vadītāji Baltijas valstīs,
 • lietojam pilnīgi nesāpīgas operāciju metodikas, izmantojot vadu anestēziju.

Jūsu ieguvumi, izmantojot mūsu klīni kas pa kalpojumus:

 • augstākie medicīniskās higiēnas standarti (lieljaudas autoklāvu sterilizācijas sistēma, vienreiz lietojamie materiāli),
 • operācijas kvalitātes sertifikāti un garantija pacientam pēcoperācijas periodā,
 • sadarbība ar Veselības norēķinu centru, kas ļauj veikt diagnostiku un ārstēšanu valsts apmaksātās programmas ietvaros,
 • iespēja samazināt operāciju cenu, piedaloties klīniskajos pētījumos, kas regulāri tiek veikti sadarbībā ar klīnikām un ražotājiem,
 • atliktā maksājuma iespējas operāciju apmaksai.

Vēnu problēmas var ārstēt un izārstēt, bet viens no svarīgākajiem sekmīgas vēnu ārstēšanas pamatnosacījumiem ir vienota pacienta un ārsta izpratne par problēmu un kopīga ārstēšanas plāna izstrāde.

Skaistas un veselas kājas ir ikviena sapnis – mūsu komanda palīdzēs to īstenot!