Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Medicīnas centri, aptiekas

ROYAL DENT

Dentālā biroja ROYAL DENT Swiss-American corporation pakalpojumi

 

Dentālā biroja ROYAL DENTSwiss-American corporation pakalpojumi

Skaisti un kopti zobi – neatņemams mūsdienu cilvēka kultūras elements, veselības un uzplaukuma simbols. Tīrām, pulējam zobus un plombas, noņemam aplikumu, apstrādājam smaganas, iesakām pareizu zobu un mutes dobuma higiēnu. Tiek izmantota AIR FLOW sistēma, pasaulē vadošo zobu kosmētikas līdzekļu ražotāju vismodernākie un mūsdienīgākie līdzekļi: CURADENT, GC, WELEDA, REMBRAND. Cenas sākot no 26,50 latiem.

 

Zobu balināšana ar ZOOM sistēmas palīdzību sniedz visnoturīgāko rezultātu, un efekts saglabājas līdz 5 gadiem. Iedarbība uz zoba emalju ir ļoti saudzīga. Vienā 1,5 stundu ilga seansa laikā jūsu zobi kļūst 8 reizes baltāki. Cena – 250 lati.

Ir modē rotāt zobus ar Swarowski kristāliem un briljantiem. Rotas tiek fiksētas ar FLOW kompozīta palīdzību un nebojā jūsu zoba emalju. Dentālā biroja speciālistu pakalpojumi jums. Cena attiecīgi 25 un 45 lati.

Interesants bērnu ārsta piedāvājums – krāsainas plombas ar perlamutra spīdumu mirdz jūsu bērnu pērļainajos zobos. Mazais pats izvēlas sev krāsu: rozā, tirkīza krāsas, zeltaina, gaišzila, violeta u.c. Un galvenais – šīs plombiņas vēl ilgu laiku stiprina zobiņus, izdalot tajās esošo fluoru. Cena – 15 lati.

Par ģimenei svarīgu pasākumu kļūs bērna stomatologa apmeklēšana. Bērnu zobu higiēna un stiprināšana ar speciālu vitamīnu palīdzību radīs pozitīvas sekas nākotnē. Cena – 20 lati.

Laba garantija jūsu zobu veselībai būs to pārklāšana ar emaljas plombēšanas šķīdumu Tiefenfluorid, kas ražots vācu zinātniskajā laboratorijā Humanchemie. Šķīduma uzdevums ir zoba kakliņa jutības novēršana dziļas cietās substances fluorēšanas ceļā optimālai kariesa lokālai profilaksei, lai ar minerāla palīdzību noslēgtu fisūras. Cena bērniem 25 lati, pieaugušajiem cena 50 lati.

Jūsu smaida skaistumam mūsu speciālisti piedāvā zobaatjaunošanu ar estētiskā, izturīgā heliomateriāla palīdzību. Zoba krāsu, formu un materiālu izvēlaties paši. Cenas sākot no 60 latiem.

No estētiskās protezēšanas piedāvājam vinīrus.Tās ir uz pasūtījumu izgatavotas tievas keramiskās «plāksnītes». Vinīri apsedz zoba priekšējo virskārtu, tādējādi atrisinot zobu krāsas, formas un izmēra problēmas. Viens vai vairāki zobi var tikt pārklāti ar vinīriem vienlaicīgi (tikai 3 vizīšu laikā). Viena vinīra cena – 180 lati.

Kvalitatīvais ārsta-endodonta darbs pārvērtīs kanālu ārstēšanu par patīkamu procedūru.Izmantojam vissaudzīgākās un drošākās kanālu apstrādes un aizpildīšanas metodes. Kalciju un fluoru saturošie preparāti un Thermafil sistēma palīdzēs saglabāt jūsu zobus ilgu laiku. Viena kanāla ārstēšanas cena – 25 lati.

Lingvālie breketi no pazīstamā ārsta-ortodonta. Tievajiem, neredzamajiem, no mēles puses izvietotajiem breketiem ir ievērojamas priekšrocības, salīdzinot ar citām sistēmām. Šobrīd visjaunākā tehnologija. Cenas sākot no 360 latiem.

 

ROYALDENT.

Swiss-Americancorporation.

 

ROYAL DENTATRAŠANĀS VIETA.

Dentālais birojsROYAL DENT  Swiss-American corporation atrodas visprestižākajā atpūtas vietā Baltijā – Baltic Beach Hotel (Jūrmala, Latvija).

ROYAL DENT-tas ir produktu koncepts,kas pieejams tikai vienīgajā eksemplārā, lai demonstrētu sabiedrībai jaunākās stomatoloģijas iespējas.

ROYAL DENTKLIENTS.

ROYAL DENT galvenais uzdevums– sniegt savam klientam visaugstākā līmeņa profesionālo apkalpošanu prestiža komforta apstākļos.

Mūsu klients-persona, kurai ir svarīgs smaida skaistums un brīvība, pilnīgs komforts sazināšanās laikā.Jūs varat runāt angļu, krievu, latviešu un vācu valodā. Ir norvēģu valodas tulks.

ROYAL DENT DENTISTI.

Vienotā stomatoloģijas jomas meistaru komanda ROYAL DENT sāka savu attīstību 1995. gadā. Tolaik stomatoloģijas jomā aktīvi iesaistījās privātais bizness, kas ievērojami paplašināja mūsdienu stomatoloģijas izzināšanas iespējas. ROYAL DENT dentisti pienācīgi ir veikuši atlases ceļu un uzkrājuši bagātu pieredzi un noslīpētu meistarību.Papildus apmācībuROYAL DENT speciālisti izgājuši Beļģijā(Brisele),Amerikā (New Jersey, Wildwood),Itālijā (Milāna),Vācijā (Berlīne,Ķelne,Diseldorfa, Humburga (precīzāk, Meldorfa)), Šveicē (Lozanna),Dānijā (Bornholma,Renne),Krievijā (Masakava,Sanktpēterburga).

ROYAL DENTAPRĪKOJUMS.

Kvalitatīvas atlases ceļā ROYAL DENT dentisti ir izvēlējušies komfortablu un ergonomisku aprīkojumu, ko radījis galvenais itāļu ražotājs Anthos. 60 gadu garumā Anthos kompānija ražo stomatoloģiskās iekārtas visai pasaulei.Jaunākajai stomatoloģiskajai iekārtai Classe A9 crossover  ir īpaši mūsdienīga ergonomika, kas stomatologam nodrošina nepārspējamu darba ērtumu, praktiskumu un stilu. Vienreizējais universālums ne vien ir pakārtots stomatologa darbam, bet arī piedāvā klientiem īpaši interesantus ergonomiskus risinājumus. Patīkamu komfortu klientam rada viņam pielāgotais stomatoloģiskais krēsls ar speciālu polsteri.  

ROYAL DENTMĒBELES.

 

Dentālā biroja ROYAL DENT profesionālā aprīkojuma cienīgs papildinājums ir stomatoloģiskās itāļu mēbeles ROSSICAW. ROSSICAW-tas ir pozitīvs dizaina un augsto tehnoloģiju mākslas pārstāvju jaunrades rezultāts.Visi mēbeļu elementi radīti no elektrogalvanizēta atlaidināta tērauda un nokrāsoti, izmantojot tīrus poliesteru pulverus.

ROYAL DENT INTERJERS.

Interjers ir izstrādāts saskaņā ar ROYAL DENT pamatkoncepciju,kas vērsta uz klienta komfortu un labklājību. Dizainu nosaka dentālā biroja atrašanās vieta. Izmeklētais atturīgums un greznība apvienojas skaistumā. Noformēšanā iesaistījušies MISSURI, REATON, NATUZZI saloni.

 

Kontaktinformācija:

ROYAL DENT

Swiss-American Corporation

Zobārstniecības klīnika

Tālr.: +371 27057783

E-mail:  info@royaldent.lv

Adrese: Jūras iela 23/25, Jūrmala, LV2025, Baltic Beach Hotel

Mājas lapa: www.royaldent.lv