Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Medicīnas centri, aptiekas

a Dr. Mauriņa vēnu centrs

www.venucentrs.lv

+371 67 315 316

nfo@flebomedika.lv

www.venucentrs.lv

 

                                 Komforts un veselība jūsu kājām!

             Ar veselām un skaistām kājām var tālu tikt!

             Kāju virspusējo vēnu varikoze ir viena no biežākajām saslimšanām, ar ko slimo katra ceturtā sieviete un katrs piektais vīrietis. Vienam procentam pieaugušo dzīves laikā attīstās smaga venoza mazspēja ar grūti dzīstošām kāju čūlām. Tā ir viena no saslimšanām, kuras attīstību visbiežāk veicina mazkustīgs dzīvesveids.
Kas un kā notiek mūsu organismā? Mūsu sirds pa artērijām pumpē asinis pa visu ķermeni, arī uz kājām. Lai asinis plūstu atpakaļ uz sirdi, tām jāpārvar gravitācijas spēks. Šo darbu veic muskulis, kas saraujas staigājot vai skrienot - tātad kustoties. Ikru muskulim palīdz īpaši vārstuļi, kas atrodas kāju vēnās. Tie ļauj plūst asinīm tikai virzienā uz sirdi. Ja šie vārstuļi pilnvērtīgi nedarbojās, tad kājās vairs netiek nodrošināta pilnvērtīga asins apmaiņa, un tas ir iemesls daudzām nepatīkamām un pat bīstamām sekām.
              Lai savlaicīgi diagnosticētu un ārstētu vēnu slimības, aicinām apmeklēt „Vēnu centru" Rīgā. Pieredzējuši ārsti flebologi veiks kvalitatīvu kāju vēnu ultrasonogrāfisku izmeklēšanu, sniegs skaidrojumu par saslimšanu un informāciju par tās turpmākajām ārstēšanas iespējām, nepieciešamības gadījumā nodrošinot kvalitatīvus ārstniecības pakalpojumus. „Vēnu centra" speciālisti ārstēšanā izmanto efektīvas un drošas, pasaulē visprogresīvākās ārstēšanās metodes. Šādu metožu izmantošana sniedz iespēju ārstēt tikai vēnu slimos posmus, neskarot veselos, tādējādi iegūstot maksimālu ārstniecisku un kosmētisku efektu, pastāvot minimālam blakusparādību riskam, ļaujot pacientam jau operācijas dienā turpināt ierastās dzīves un darba aktivitātes.

Veselību vēlot,
Dr. med. Uldis Mauriņš