Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Sports, fitness

Vingrošanas Olimpiskais centrs

Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013

 

Tālr.
            (+371) 26-900-990      

E-pasts
info@gymnastics.lv

 

 

Vingrošanas Olimpiskais Centrs ir viena no lielākajām un mūsdienīgākajām vingrošanas zālēm Rietumeiropā - uzsāka savu darbību 2007. gada martā. Centra dibinātāji ir Jevgēņijs Saproņenko un Igors Vihrovs.

Zāle pilnībā ir apgādāta ar jaunākajām ierīcēm: trenažieri bērniem un pieaugušajiem, milzīga porolona bedre, desmit batuti, mūsdienīgs 15 metru garš piepūšamais celiņš – te ir viss, ko var vēlēties kā pieredzējuša sportista dvēsele un ķermenis, tā arī nepieredzējis entuziasts.
Šajā gadā Vingrošanas Olimpiskajā Centrā tika uzstādīts vienīgais Latvijā mūsdienīgs mākslas vingrošanas paklājs.

Bagatīgais zāles aprīkojums dod iespēju pavadīt nodarbības dažādos ekstrēmos sporta veidos, “snowboard”-akrobatikā un parkour. Lēkāt uz batuta var jebkurš – neatkarīgi no vecuma un sagatavotības līmeņa. Ierobežojumu nav, visu nosaka tikai vēlēšanās un spēks.

Centrā neaizmirst arī par bērniem. Tie, kuri ir vecāki, ar prieku apmeklē vispārattīstošās un mākslas vingrošanas nodarbības. Pavisam mazos, divgadīgos, vecāki atved uz specializētajām nodarbībām koordinācijas, lokanības un reakcijas attīstībai un nodarbojas zālē kopā ar viņiem treneru pavadībā.