Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Sports, fitness

FREDS SWIM ACADEMY

FREDS SWIM ACADEMY
Latvia SIA

 

Mums prieks, ka varam piedāvāt mūsu augstvērtīgas preces peldēšanas apmācībai.


            Prasmei labi peldēt ir liela nozīme bērniem, jo tas viņiem dod iespēju ienirt dziļumā, nolēkt baseinā no 3 metru augstumaā, aiziet papeldēt ar draugiem, atvaļinājuma laikā peldēt maskā un aplūkot zemūdens pasauli.
Prasmei labi peldēt ir ļoti liela nozīme bērniem, jo viņiem pavēras jaunas iespējas. Lai bērniem izveidotos pozitīvā attieksme pret ūdeni uz visu mūžu, ir nepieciešams agrā vecumā likt pamatus sekmīgai peldēšanai. Šim nolūkam ideāli der mūsu 3-pakāpju peldēšanas apmācības sistēma bērniem ar SWIMTRAINER "Classic" palīdzību. Mūsu speciāli izstrādātie līdzekļi sagādā bērniem lielu prieku no peldēšanas, pie tam atrodoties pilnīgā drošībā. Visas peldierīces ir pārbaudītas uz TÜV & GS un nesatur ftalātus.
             Mēs piedāvājam arī speciālus peldšortus un kombinezonus no neoprēna, aizsargcepurītes un modernas akva-čības. Mūsu programmā ir pilnīgi jaunas pludmales mantas, pludmales dvieļi un apģērbs ar aizsardzību pret sauli, kas ir izstrādāts saskaņā ar UV standartu 801. Tādējādi, jūsu bērni un jūs būsiet optimāli sagatavoti peldēšanai baseinā, jūrā vai ezerā.
Visiem mūsu izstrādājumiem ir augstā kvalitāte!
Mēs novēlam jums un jūsu bērniem daudz prieka peldēšanā!

http://www.swimtrainer.lv/

Jūsu FREDS SWIM ACADEMY