Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

SPA centri

Nails by Kate

Kr.Barona 133, LV - 1012, Rīga

 

 
Tel:             26133645      
e-mail: nailsbykate@inbox.lv
www.nailsbykate.lv
Darba laiks:
P. O. T. C. P.: 9.00-20.00
S. Sv.: Pēc iepriekšēja pieraksta

 

Gēla nagu pieaudzēšana

Gēla nagu pieaudzēšana ir 21.gs. skaistas sievietes sakoptu roku noslēpums. Diemžēl, ne visas sievietes daba ir apveltījusi ar nevainojamiem roku nagiem. Šī modernā tehnoloģija ļauj sievietei iegūt perfektu manikīru uz 4 – 6 nedēļām. Mūsu pieredzējušie meistari palīdzēs piemeklēt tieši Jūsu rokām piemērotāko nagu formu un garumu, kā arī Jūsu gaumei tīkamāko krāsu gammu un dizainu. Mūsu meistari pārzin visas jaunākās tendences nagu modē un tehnoloģijās. Mūsu salonā Jūs gaida viens no plašākajiem dizaina materiālu klāstiem Latvijā! Strādājam ar kvalitatīviem Eiropā un ASV ražotiem materiāliem, kuri izpelnījušies starptautisku atzinību (YOUNG NAILS, EURO GEL).

 

Skropstu pieaudzēšana

Skropstu pieaudzēšanu mūsu salonā veic sertificēti meistari ar ilggadēju pieredzi, kas garantē perfektu un dabīgu skropstu izskatu. Salonā strādājam ar profesionāliem, ASV ražotiem, antialerģiskiem materiāliem (BLINK LASH). Pieejami trīs dažādi skropstu biezumi un astoņi dažādi garumi. Pieaudzējot skropstas, tiek izmantoti vismaz 3 dažādi skropstu garumi, iegūstot maksimāli dabīgu izskatu. Šobrīd modē atgriežas viss dabīgais, līdz ar to ļoti svarīgi ir panākt, lai skatiens neizskatītos mākslīgs. Procedūras laikā, tiek izmantoti halogēna paliktnīši, kuri padara procedūru maigu un patīkamu.

 

SPA manikīrs un pedikīrs

SPA  (no grieķu valodas) – ārstēšana caur ūdeni t.i. ārstēšana un atjaunošana, izmantojot augļu skābes. Augu botāniskie novilkumi, kas veicina uzlabošanos un palēnina biezās ādas izveidošanos. SPA manikīrs ir atsevišķa procedūra, kuru var veikt pēc jeb kura manikīra veidiem. Tā ir ļoti patīkama un noderīga procedūra ne tikai nagu, bet arī roku ādas kopšanai. Ikdienas darbos āda zaudē mitrumu, kļūst sausa, zaudē dabisko taukvielu slāni. SPA procedūras pilnībā atjauno šo, tik nepieciešamo taukvielu slāni. Visi SPA manikīra etapi tiek pabeigti ar masāžu. Vispirms rokas tiek iegremdētas silta ūdens peldē, kas bagātināts ar aromātiskajām eļļām. Tad rokās iemasē atvēsinošu krēmu. Pēc tam āda tiek apstrādāta ar skrubi, kas tiek noskalots ar vēsu ūdeni. Procedūras noslēgumā rokas tiek sasmērētas ar mitrinošu krēmu. Gadījumā, ja nagi nav ilgi kopti, tad vispirms tiek veikts sausais manikīrs.