Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

SPA centri

ANNAS HOTEL-DESIGN HOTEL SPA RESTAURANT

Annas – latviešu dzīvesziņas spogulis

www.annashotel.com

Vēsturiskā Annas muiža ielūdz Jūs atklāt Annu pasauli! Tā veidota kārtu kārtām − lielākām, raupjākām, smalkākām, trauslākām, it visu tiecoties pacelt mākslas līmenī. Un katrā gadalaikā kas jauns, kalpu puiša zelta roku darināts un muižas jaunkundzes smalkās gaumes rosināts...

2009.gadā atvērtajā ANNAS HOTEL Jūs gaida deviņi dažādi interjeri vienstāva un divstāvu numuros, ko īpaši mājīgus dara dāsnie gultu klājumi, mākslas priekšmetos pārvērstās senatnīgās mēbeles, dekoratīvās vannas un platās, omulīgās koka palodzes − uz tām ir tik ērti sēdēt vai atgulties, vērojot skatu uz ezeru, senatnīgo muižas parku un simtgadīgo liepu aleju!

 

Jūs lutināsim restorānā KANNAS ar vasaras terasi, kur mūsu šefpavārs ar prieku sagatavos ēdienkarti no dabīgiem, tepat kaimiņos audzētiem sezonas produktiem. Piedāvājumā īpaši piemeklētu vīnu klāsts.

Dabas un ūdens klātbūtne, un miers, kāds sastopams Annās, dod lielisku iespēju rast baudījumu ķermenim un dvēselei arī SPA kompleksā VANNAS, kur gadsimtiem pārbaudītas vērtības vannās, masāžās un zāļu tējās apvienotas ar mūsdienu iespējām.

Jūsu rīcībā kamīnzāle un restorāns Jums svarīgajiem brīžiem − svinībām, kāzām, sanāksmēm un pasākumiem ar augstākās kvalitātes tehnisko nodrošinājumu un apkalpošanu.

Laipni lūdzam!

ANNAS HOTEL

DESIGN HOTEL SPA RESTAURANT

Amatas novads, Zaubes pagasts, Annas, Latvija LV-4113

+371 64 18 0700

anna@annashotel.com

annashotel.com