Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

SPA centri

FLOUTINGS beidzot arī pie mums!

Pirmo reizi Baltijā ir iespēja baudīt bezsvara stāvokli floutinga istabā.

Kas ir floutings?

Mūsdienu ritmā cilvēkam nav vienkārši parūpēties par iekšējo un ārējo mieru, par skaidrību, ko var gūt, praktizējot dažādas austrumu prakses. Tāpēc rietumu pasaule ir izgudrojusi floutēšanu (no angļu float: pludiņš; peldēt pa virsu; turēties virs ūdens). Floutēšana neprasa nekādu piepūli, nekas nav jāmācās, nekas nav jādara. Ļaujoties plūdumam floutēšanas laikā, ķermenis pilnībā atpūšas, prāts atbrīvojas, un apziņai ir iespēja atgriezties tās pamatstāvoklī. Floutēšana ir unikāla ar to, ka tā ir visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas un meditēšanas metode.. Saucot lietas īstajos vārdos – floutinga istaba – tā ir meditācijas mašīna, kas darbojas paātrināti un efektīvi. Floutinga fenomenu izkaidro 5 neatkarīgas zinātniskas teorijas.

Kas ir floutinga istaba un kā tā darbojas?

Tā ir īpaši aprīkota gaismas un skaņas necaurlaidīgā telpa, kurā cilvēks horizontāli atlaižas 30 cm seklā Epsomas sālsūdens baseinā.  Ūdens ir tik blīvs, ka ķermenis tajā negrimst un var pilnībā atslābt un atpūsties, smadzenēm nav jāpārstrādā apkārtējās vides impulsi, dodot iespēju ķermenim ieslēgt atjaunošanās mehānismus. Ķermenis, ūdens un gaiss ir vienā temperatūrā, tādēļ vienā mirklī jūs vairs nevarat noteikt robežas starp ķermeni un apkārtni. Sajūta ir fantastiska – it kā cilvēks atrastos kosmosā... Katra jūsu šūna burtiski peld beta endorfīnos, ķermeņa dabiskajos hormonos.. Dažs salīdzina iespaidus par pirmo floutēšanu ar atgriešanos mātes klēpī vai ceļojumu izplatījumā – skaidrs, ka šie vārdi piemeklēti, lai spētu kaut nedaudz raksturot radušos brīvības sajūtu. Jūsu muskuļiem vairs nav jāpārvar nemitīgā gravitācija, kas ir visvairāk vainojama pie tā, ka cilvēkiem nolietojas kauli, locītavas un ķermenis kā tāds.

Kas floutē?

Floutē visi tie, kuriem ir nozīmīga sava fiziskā, psihiskā, emocionālā un garīgā veselība. Tie ir: Darba lietās dziļi iestrēgušie / Sievietes – grūtnieces un mātes / Tie, kuri grib labi izskatīties un rūpējas par savas ādas veselību / Cilvēki ar lieko svaru, veselības problēmām, hronisko nogurumu / Kuri vēlas paātrināti apgūt jaunu un sarežģītu informāciju / Cilvēki, kuri nonākuši savas dzīves krustcelēs un ilgāku laiku izkrituši no dzīves ritma.

Pabūt bezsvara stāvoklī vien ir tā vērts lai regulāri, vismaz divas reizes mēnesī, apmeklētu floutinga seansu. Lai kāds arī būtu jūsu mērķis – dziļa relaksācija, prāta atbrīvošana, veselība vai radošas idejas – jūs to katrā ziņā sasniegsiet.

Kur var floutēt?

Vienīgais salons Latvijā, kur iespējamsizbaudīt šo unikālo metodi – floutēšanu ir FLOATING UNIVERSE salonā
Rīgā, Brīvības gatvē 199C -
Viesnīcas Days Hotel Riga VEF 1. stāvā. Mob. tālrunis 20 233 733

Sīkāku informāciju par flotēšanu meklējiet mājas lapā www.floutings.lv.