Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

SPA centri

SPA masāžas saloni „Summer Touch”

SPA masāžas saloni „Summer Touch” (www.summertouch.lv) ir ārstniecības iestādes, kas sniedz augstas kvalitātes masāžas un kosmetologu pakalpojumus. Salonu interjers un atmosfēra katru viesi noskaņo patīkamai atpūtai un atmosfērai, bet pakalpojumu kvalitāte pārsteidz ar augsto līmeni un ļauj bez bažām izmantot mūsu pakalpojumus ikdienā!

Apmeklējot Summer Touch, Jūs iegūsiet:

Augsta līmeņa profesionālu masāžu un konsultācijas, jo visiem masieriem ir medicīniskā izglītība un atbilstoši sertifikāti, bet pati iestāde ir sertificēta ārstniecības iestāde.

Iespēju izārstēt muguras un stājas problēmas, nomest lieko svaru, cīnīties ar celulītu, depresiju, ka arī vienkārši sevi palutināt un relaksēt.

Iespēju bieži, ērti un lētāk rūpēties par savu veselību, jo pakalpojumus esam izveidojuši iespējami īsos seansos, lai klientam nav jātērē daudz laika savas veselības saglabāšanai. Rūpējoties par savu klientu laiku, mūsu saloni atrodas dažādas Rīgas pusēs ērti piebraucamos tirdzniecības centros (t/c Panorama Plaza, t/p ALFA) ar ērtām stāvvietām.

Iespēju norēķināties par pakalpojumiem ar veselības apdrošināšanas polisēm, jo Summer Touch ir noslēgusi līgumus ar veselības apdrošināšanas kompānijām. Izsniedzam čekus, kurus pieņem veselības apdrošināšanas kompānijas, kuru polisēs ir paredzēti naudas norēķini un pēc tam čeku atmaksa.

 

SUMMER TOUCH saloni atrodas:

T/p ALFA, Brīvības gatve 372, Rīga, t. 67071644

T/c Panorama Plaza, Lielirbes iela 17a, Rīga, t.66015223

Pieraksts pa telefonu un arī internetā: www.summertouch.lv