Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

SPA centri

Inova Preme, skaistuma centrs

Rīga, Visvalža iela 7 - 32

Gunda Drozdova : plaša profila frizieris- stilists, vizāžists

Mob. tel.:             26 31 18 42     

Gunta Brante:  plaša profila frizieris - stilists, „Goldwell” tehnologs
Mob. tel.:             26 66 75 21      

Jeļena Hagina: manikīra, pedikīra speciālists
Mob. tel.:             29 35 49 71      

www.inovapreme.lv

 

Salona interjērā dominējošais dūmakaini pērļu pelēkais tonis rada mājīguma sajūtu un neviļus vilina atgriezties. Savukārt kā akcents, tirkīzzilais- krāsa, kas aicina noticēt sapņiem un piepildīt tos.

Skaistuma centra „InovaPreme” pamatideja- SPA matiem. Vadoties pēc šīs idejas salons tika aprīkots ar specializētām SPA iekārtām frizētavām no „Maletti”- Itāļu profesionālo aprīkojumu frizētavām ražotājfirmas, kas ir populāra ar savu izstrādājumu augsto kvalitāti un teicamo dizainu.

SPA matim nozīmē saudzīga, ārstnieciska pieeja tiem. Tās īstenošanai skaistuma centra meistari rūpīgi atlasīja profesionālās matu kosmētikas ražotājfirmas, apstājoties pie „Goldwell” kosmētikas, kas sevi attaisnoja visās procedūrās. Šīs Vācijā ražotās ekskluzīvās produkcijas klāsts izstrādāts ar Japāņu zinātnieku augsto tehnoloģiju palīdzību un balstās uz dziļu matu arstēšanu un atjaunošanu.

Skaistuma centrā „InovaPreme” Jūs sastapsiet zinošus meistarus, kuriem profesija frizieris nozīmē dzīvesveids un ikdienas maize- pozitīvo emociju lādiņš no klientiem. Šai salonā klients ir individualitāte. Tādēļ katrm apmeklētājam tiek atsevišķi izstrādāts pakalpojuma veids, kas ļauj ne tikai saglabāt savu personību, bet gan izcelt to, un nereti gadās pat atrast savu pazudušo „Es”.

Skaistumkopšanas salons saviem apmeklētājiem piedāvā netikai SPA matie, bet gan arī aicina palutināt un sakopt savas rociņas un kājiņas. Perfektākam rezultātam manikīra salons to piedāvā paveikt ar ekskluzīvo LCN kosmētiku.

Lai ilgāk saglabātu salonā iegūto rezultātu un labās sajūtas, InovaPreme piedāvā saviem klientiem ekskluzīvu iespēju vienkopus, plašā klāstā iegādāties EKO profesionālos kopšanas līdzekļus gan matim no „GOLDWELL”, „LAKME” un „WELLA”, gan rokām un kājām no”LCN” un „SIXTUS”. Piedāvātie produkti ir dabai un veselībai draudzīgi, nesatur sulfātus un silikonu, ar kopjošām un dziļi ārstnieciskām īpašībām.

Skaistuma centa „InovaPreme” pilnīgas koncepcijas īstenošanai pašā tā centrā ierīkojis sudraba ūdens kapsulu, kas kā dzīvības eliksīrs piešķir matim un ādai otru jaunību.

InovaPreme dāvā iespēju ieraudzīt sevi jaunā, spožākā gaismā!

InovaPreme- jauns pieskāriens! Ienāc un izbaudi to!