Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

SPA centri

Mācību centrs SPA SCHOOL

www.spaschool.lv

Mācību centram SPA SCHOOL, kas atrodas Rīgas centrā, Elizabetes ielā 31 ir profesionālā mācību centra statuss, kuru ir piešķīrusi Latvijas Izglītības Ministrija (licences nr. 3360800565),piešķirta Izglītības un Zinātnes ministrijas akredetācija (akreditācijas Nr. AI4254), SPA SCHOOL ir arī vienīgais mācību centrs Baltijas valstīs, kuram ir piešķirta Starptautiskās ITEC koledžas (Londona) akreditācija.  

Mācību centrs SPA SCHOOL tika dibināts ar Latvijas SPA & Wellness Federācijas atbalstu un pašalaik ir federācijas stratēģiskais partneris.
Speciālistu apmācība SPA SCHOOL notiek atbilstoši 2008. gada 31. jūlijā pieņemtajam Latvijas Valsts Standartam LVS 450 «Spa operatori un pakalpojumi. Vispārīgas prasības”, kas definē arī SPA speciālista kvalifikāciju. Latvijas SPA Standarts tika izstrādāts, pamatojoties uz Eiropas pieredzi šādu pakalpojumu standartizācijas jautājumos un sadarbojoties ar ekspertiem no Latvijas SPA & Wellness federācijas.
Ņemot vērā pedagoģiskā sastāva līmeni, materiāli- tehniskā aprīkojuma un mācību programmu satura līmeni.

SPA SCHOOL ir labākais apmācību un treninga centrs Latvijā, kas sagatavo SPA, Wellness, kosmetoloģijas un skaistuma industrijas speciālistus saskaņā ar licenzētajām mācību programmām.

SPA SCHOOL ir labi sevi parādījusi Latvijas tirgū un saņēmusi daudz pozitīvu atsauksmju gan no skolas absolventiem, gan viņu darba devējiem-  vadošajiem Latvijas SPA saloniem un SPA centriem. Absolventi uzreiz pēc apmācību beigām uzsāk savu profesionālo darbību ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs, tā kā viņiem ir gan Latvijas sertifikāts, gan Starptautiskais diploms, kas apliecina kvalifikāciju.

KOMANDA
Mācību centrs SPA SCHOOL ir atlasījis unikālus pasniedzējus un trenerus, un ar katru no viņiem mēs patiesi lepojamies! Profesionālo pedagogu sastāvā ir Latvijas medicīnas koledžas pasniedzēji, tai skaitā bioloģijas zinātņu doktore D. Voita, docente L. Alondere, docente O. Nikitina, kā arī pieredzējuši praktizējošie kosmetologi, masieri, SPA tehnologi tādi kā: Andrejs Sirčenko, Edīte Ivannikova, Tatjana Dementjeva un citi.  
Mācību centrs SPA SCHOOL ir vairāku starptautisko mācību centru, kas apmāca personālu darbam SPA & Wellness industrijā, oficiālais pārstāvis. Mācību centram SPA SCHOOL ir piešķirts arī akreditētās Starptautiskās ITEC koledžas statuss. Pasniedzēji no partneru mācību centriem regulāri ierodas Latvijā, lai pasniegtu lekcijas un praktiskās nodarbības SPA SCHOOL studentiem, kuri, beidzot mācību kursu, saņem starptautiska līmeņa diplomus un sertifikātus. 

www.spaschool.lv