Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Frizētavas

Kristīnes frizētava

Krāsotāju iela 22, Rīga

 

Pakalpojumi

 • Brazīlijas keratīns – matu taisnošana ļoti bojātiem matiem. Tūlītējs efekts uz 3-4 mēnešiem ( jālieto speciāls šampūnus un maskas). Unikāla tehnoloģija matu apjoma palielināšanai. Intensīva sauso, bojāto, balināto, krāsoto un ķīmiski apstrādāto matu atjaunošana.
  Kā zināms, keratīns ir viela, no kā ir būvēts cilvēka un dzīvnieku mats (neskaitāmi keratīna slāņi), un tagad ir radīta tehnoloģija, kas saārdītos keratīna slāņus var aizpildīt ar dabīgo keratīnu, ko iegūst no Jaunzēlandes aitu vilnas.
  Šī keratīna matu taisnošana ir piemērota arī veselīgiem matiem, jo pēc procedūras tie būs vēl spīdīgāki un gludāki. Jums vairs nebūs jābojā savi mati ar veidošanu un matu taisnošanu(matu pannu). Lietus, kā arī, sniegs, mitrs gaiss, Jūsu matus vairs nepadarīs pūkainus un nebūs jābaidās, lai tie atkal nesāktu čirkoties.
  Procedūras norise:
  1. Mati tiek izmazgāti ar īpašu šampūnu, lai atvērtos matu zvīņas.
  2. Uz matiem uzklāj dabīgo keratīnu, ko iegūst no Jaunzēlandes aitu vilnas. Keratīns ir viela, no kā ir būvēts cilvēka un dzīvnieku mats (neskaitāmi keratīna slāņi). Un tagad ir radīta tehnoloģija, kas saārdītos keratīna slāņus var aizpildīt ar dabīgo keratīnu.
  3. Matus silda ar pannu, lai ar tvaika palīdzību tiktu ievadītas nano-keratīna daļiņas.
  4. Matus mazgā tikai ar ūdeni un tad iemasē matu masku (tur apm.10 min)
  5. Fēno matus.
 •  
 • Matu griešana, veidošana, krāsošana, tonēšana, ilgviļņi. Frizūras ikdienai un svētkiem.
 •  
 • Cilvēkam atkarībā no matu garuma un vēlamās frizūras nepieciešams 50-130 matu šķipsnu. Parasti priekšroku dod 2-3 toņiem, lai rezultāts būtu pēc iespējas dabiskāks. Pieaudzēto matu nostiprināšanai izmanto keratīnu, kas aizsargā matus no karstuma. To piestiprināšanai nepieciešamas 3-5 stundas atkarībā no šķipsnu skaita, friziera veiklības un pieredzes.

  Pareiza kopšana ir ļoti svarīga. Mati katru vakaru un rītu rūpīgi jāizsukā un jāizķemmē arī visas pinkas. Naktī mati noteikti jāsapin bizē, tāpat jāizvairās no gulēšanas ar slapjiem matiem. 
  Pieaudzētos matus var nēsāt 6-8 mēnešus, pēc tam ieteicams galvas ādai ļaut pāris nedēļu atpūsties, pēc tam var atkal likt jaunas šķipsnas. Pie friziera pieaudzētos matus vajadzētu kopt ik pēc 1-2 mēnešiem atbilstīgi matu augšanas ātrumam (kopšana nozīmē sakņu krāsošanu un nepieciešamības gadījumā šķipsnu pacelšanu). 
  Par pareiziem kopšanas līdzekļiem mājas apstākļos vienmēr var lūgt padomu frizierim. Kopšanai var izmantot šampūnus un balzamus normāliem matiem vai apjomu piešķirošus līdzekļus, kuru sastāvā nedrīkstētu būt vasks vai eļļas, jo tie savienojuma vietas padara slidenas un pieaudzētie mati var vienkārši izkrist. Tas pats attiecas arī uz lakām, putām un citiem matu apstrādes līdzekļiem.
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Klasiskais manikīrs
  Visizplatītākais un iecienītākais manikīra veids. Ap naga plāksni tiek uzklāts speciāls šķīdums, kas mīkstina kutikulu, rokas tiek vannotas siltā ūdenī, kuram pievienotas speciālas vitaminizētas medus bumbiņas. Ar speciālu pušeri kutikula tiek atbīdīta, nagi tiek rūpīgi apstrādāti ar šķērītēm vai standziņām, kā arī izveidota vēlamā nagu forma. Procedūras noslēgumā paredzēta relaksējoša roku masāža izmantojot vitamīniem bagātu un aromātisku krēmu.
   
  Sausais manikīrs
  Roku un nagu kopšanai netiek izmantots ūdens. Procedūra tiek veikta izmantojot standziņas un slīpēšanas uzgaļus naga virsmas un ādas apstrādei. Sausais jeb aparāta manikīrs palīdz cīnīties arī ar nagu plātnīšu sabiezējumu.
   

  Eiropas manikīrs

  Saudzējoša nagu kopšanas metode, jo kutikulas noņemšanai netiek izmantotas ne knaiblītes, ne šķēres, tā tiek atbīdīta ar speciāla augļskābes saturoša līdzekļa palīdzību. Procedūra paredzēta plānas un mīkstas ādas īpašniekiem. Procedūras noslēgumā paredzēta relaksējoša roku masāža izmantojot vitamīniem bagātu un aromātisku krēmu.

   

  Gēla nagi

  Vispirms nagus sagatavo: apvīlē, novīlē naga virsējo taukaino slānīti, izveido matētus nagus, lai turētos želeja. Daži meistari liek nagus uz tipšiem, citi uz trafaretiem vai formām. Ja nagi tiek likti uz tipšiem, tad pēc nagu sagatavošanas seko tipšu lieluma piemeklēšana nagam. Tad tipsi pielīmē pie naga gala, apmēram 2cm lielu maliņu. Ar speciālām knaiblēm tiek nokniebts vēlamais nagu garums. Pēc tam tipsis un nags tiek sagatavots želejas uzklāšanai. Notiek želejas uzlikšana un nagus tur UV staru lampā, kur želeja sacietē. Lai uzliktu gēla nagus, īstajiem nagiem ir jābūt apmēram 1mm gariem, lai būtu, kur uzlikt tipsi. Nagu likšana aizņem laiku no 1 - 3 stundām, tas atkarīgs no speciālista meistarības pakāpes un želejas tehnoloģijas.Profilakse nepieciešama 1 x mēnesī. Tas atkarīgs no nagu augšanas ātruma. Jo ātrāk aug nagi, jo biežāk nepieciešama profilakse. Gēla nagus iesaka dāmām, kuras saviem spēkiem netiek pie gariem nagiem. Neiesaka meitenēm/sievietēm, kurām aug pašām savi stipri un veselīgi nagi.

   

 •  
 • Piedāvājam pakalpojumu kompleksu kāzām:
  • frizūra, matu griešana u.c.
  • meikaps
  • līgavas pušķis
  • kāzu auto pušķošana
  • kāzu fotogrāfs
Adrese: Krāsotāju iela 22, Rīga
 
IR auto stāvvieta.
 
Darba laiks:
 
Darbadienās: 9.00-20.00
 
Sestdienās: 10.00-16.00
 
Svētdienās: Slēgts
 
Tālrunis pierakstam: 29688198
 

http://www.kristinesfrizetava.lv