Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Frizētavas

OK Serviss Jums

 

Palutini sevi!!!

Visiem, kas cīnās ar laika trūkumu, vai citādu iemeslu dēļ nevar doties uz skaistumkopšanas salonu un palutināt sevi, - salons atbrauks pie Jums!!!

Uzņēmums „ OK Serviss Jums ” nodarbojas ar skaistumkopšanas pakalpojumiem pie klienta mājās vai izvēlētajā vietā, bet pirms ballītēm un svinīgiem pasākumiem ieradīšos gan pie klienta mājās, gan uzņēmumā.

PAR „OK SERVISS JUMS”:

Ilgus gadus pati izmantoju šāda veida pakalpojumu, līdz mana manikīre aizgāja pelnītā atpūtā. Viņas klientu vidū bija gan mājsaimnieces, gan lielu uzņēmumu īpašnieki, gan valsts iestāžu darbinieki, un noteikti daudzi no viņiem, kad meistare pēc 25 gadu darba devās pelnītā atpūtā, ir nonākuši pie jautājuma, kas varētu sniegt šo pakalpojumu un kam uzticēties. Sludinājumu ir daudz un piedāvājumu arī. Tāpēc es nodibināju uzņēmumu” OK Serviss Jums", kas piedāvā  mobilos skaistumkopšanas pakalpojumus un uzņemas arī atbildību par padarīto darbu.

Pēdējos gados no pieredzējuša meistara apguvu profesionālās prasmes, vēlāk arī nagu kopšanas speciālistu skolā Rīgas starptautiskajā mācību centrā tiku atzīta par labu un centīgu mācekli. Turpinu apgūt profesijas nianses dažādos semināros un kvalifikācijas celšanas kursos.
 http://www.draugiem.lv/okservissjums/ 
25944527