Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Svētki

SPECIALIZĒTIE PIEAUGUŠO BALLES DEJU KURSI „MANIERES”

no pirmā soļa līdz praktiskam pielietojumam 3 mēneši

Lai iemācītos dejot ballēs, bieži cilvēki uz mūsu specializētajām balles deju nodarbībām brauc pat no attālām Latvijas pilsētām, piemēram, no Talsiem, Jumpravas, Valmieras, Salacgrīvas, Ērgļiem, u.c.

Kursu pamat programma ilgst 3 mēnešus (~ 12 nodarbības pa 90 min), kuru laikā tiek apgūtas galvenās deju vakaros, saviesīgos pasākumos, darba un publiskās ballēs dejojamās dejas.

Gadu skaits nav šķērslisGadu skaits nav šķērslis

Pieaugušos, kuri nekad nav dejojuši, sagatavojam estētiskai dejošanai jebkurā pasaules valstī atpūtas vakaros, darba ballē, kāzās, klubiņā līdz pat dejošanai prestižākā publiskā Valentīna dienas ballē, kas notiek reizi gadā Melngalvju namā vai dejošanai pasaules slavenajās Vīnes ballēs.

Pamat kursa beigās piedāvājam kolektīvu kādas Rīgas publiskās balles apmeklējumu (VEF Kultūras pils, Mazā Ģilde), lai pārliecinātos par apgūtā lietderību un pielietojamību, par ko liecina fotogrāfijas mājas lapā.

Melngalvju nams.

Sievietes, kurām izdevies pārliecināt savus vīriešus, lai kopīgi apmeklētu pirmo (bezmaksas) nodarbību, drīz vien ir ļoti laimīgas, jo uz nākošo nodarbību vīrieši dodas paši un drīz vien, šie pāri apmierināti un droši dejo ballēs un jebkurā saviesīgā pasākumā.

Vīnes ballē.                                                       Melngalvju namā Valentīna dienas balle.                

Uzņemam kā pa vienam, tā pāros no 18 gadu vecuma līdz sirmam vecumam. Parasti komplektējam vairākas paralēlas grupas, kas īpaši izdevīgas cilvēkiem ar maiņu darbu vai komandējumiem, jo ļauj kompensēt kavētās nodarbības.

 

Iemācam dejot katru, pat tos, kuriem šķiet ka viņiem nav ritma izjūtas un kam šķietami nav dotumu, lai dejotu. Vienkārši mēs ZINĀM KĀ IEMĀCĪT.

Starptautiskā korporāciju ballē

Uzņemšana notiks arī aprīlī un maijā, kad uzņemam tikai vienu grupu, kurai nodarbības notiks vienā noteiktā nedēļas dienā un laikā.

Vasaras mēnešosgrupām paredzētas brīvdienas. Parasti vasarās notiek kāzu valša apmācības privātstundas.

Pieteikšanās uz kursiem notiek visu gadu. Jaunu uzņemšanas notiek septembrī, oktobrī, novembrī, janvārī, martā , kā arī dažkārtaprīlī un maijā, tāpēc piesakies jau tagad!

Paaudzes dejo kopā

www.manieres.lv

Kontaktinformācija:

Tel.26772503

Tallinas 57 (Rīgas 99.vidusskola)