Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Solāriji, solāriju kosmētika

ART OF SUN

www.salonconcept.lv

ART OF SUN ir augstākās kvalitātes profesionālā solāriju kosmētika, kas tiek ražota Vācijā.

Ņemot vērā lielo dažādu kosmētikas marku daudzveidību, mūsu sadarbības partneriem UV –POWER bija svarīgi producēt kvalitatīvu, augstākajām prasībām atbilstošu solāriju kosmētiku un vienlaicīgi izveidot pēc iespējas vienkāršu un pārskatāmu sistēmu solāriju studiju apmeklētājiem.

Visas četras sērijas – TREND TANOLOGY, PERFECT LEX, HIL TAN un ZEN TANOLOGY satur jaunizstrādāto speciālo OPC-OL notievēšanas kompleksu, kas nodrošina papildus atbalstu diētai, uztur ādas elastību, mīkstina to, iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem un novecošanos:

OPC - apzīmē Oligomer  Procyanidin, kas tika atklāts 20. gs. 50. gados. Priedes un vīnogu miza un sēklas ir īpaši bagātas ar OPC. Tas ir būtisks līdzeklis ādas aizsardzībai, jo uzlabo kolagēna sintēzi (elastīna veidošanos) un stiprina saistaudus.

OL - apzīmē olīveļļu / Olea Europaea, kas ir vairāk kā tikai pārtikas viela. Gadsimtiem ilgi olīvkoks ir simbolizējis vitalitāti un dzīvību. Olīveļļa ir ne tikai būtiska sastāvdaļa veselīga un sabalansēta uztura nodrošināšanā - šī “zelta šķidruma” spēcīgās un aizsardzības funkciju nodrošinošās  īpašības ir atzītas arī kosmētikas un ādas kopšanas jomā. Olīveļļa tiek uzskatīta par veselības nostiprinātāju un skaistuma radītāju. Tās sastāvā ir E vitamīns un ASV pētnieku atklātais pretiekaisuma komplekss, kas veicina ādas atjaunošanās procesus, uzlabo šūnu sasaisti un raga slāņa aizsardzības funkciju.

Sēriju TREND TANOLOGY veido 11 augstas kvalitātes produkti, kas ļoti īpašā veidā rūpējas par visu ādas tipu vajadzībām. Katra produkta sastāvā ir īpaša un novatoriska iedeguma iegūšanu paātrinošu un intensificējošu vielu kombinācija, kas Tavai ādai sniedz izteikti dziļu, pievilcīgu un ilgstošu iedegumu. 

Dabiska skaistuma noslēpumi tika atklāti neskartajās Āzijas provincēs. Izmantojot ZEN TANOLOGY, Art of Sun ir radījis unikālu sauļošanās kosmētiku, kas piesātina ādu un iepriecina ķermeni un prātu.

HIL TAN V.I.P's only ir augstākās klases sauļošanās kosmētika, ar tādām luksus sastāvdaļām, kā šampanietis, kaviārs un dimanta putekļi...

Vislabāk mūsu konceptam par pievilcīgām kājām atbilst PERFECT LEX. Ar Perfect Lex kombinēto programmu ir viegli panākt, lai kājas izskatītos skaistas.

Art of Sun ir sinonīms individuālai nosauļotas ādas kopšanai no galvas līdz pēdām.

Atklājiet savu  skaistumu ar Art of Sun daudzveidību, jo katra sērija pielāgojas Jūsu ādas individuālajām vēlmēm un vajadzībām!

Pieprasiet sīkāku informāciju: laura@salonconcept.lv