Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Interneta veikali

Preces Jūsu dzīvniekiem!

www.interzoo.lv

Sveicināti!

Lūdzam Jūs pievērst uzmanību pāris momentiem, kas var būtiski atvieglot Jūsu (…un, protams, mūsu!!!) dzīvi. Tātad:

Viens no mūsu pamatprincipiem – JŪS NEVARAT NOPIRKT IZVĒLĒTO PRECI LĒTĀK, KĀ PIE MUMS!!! Ap 80% piedāvātās produkcijas tiek iepirkta tieši no ražotāja. Ja kaut kad kaut kur Jūs tomēr ieraudzīsiet piedāvāto produkciju lētāk, lūdzam par to paziņot mums uz e-pastu preces@interzoo.lv, mēs ļoti pacentīsimies atrast kompromisa risinājumu un piedāvāt Jums speciālu cenu.

Otrais moments... Mēs ļoti labi saprotam, ka internetā piedāvātās preces bieži vien Jums ir tikai attēls ar aptuveni nojaušamiem parametrie, izmēriem, aprakstu. Tāpēc lūdzam Jūs DROŠI ZVANĪT PAR JEBKĀDIEM JAUTĀJUMIEM saistībā ar mūsu piedāvāto produkciju, piegādi, utt... pa tālr. +371 26550647. Visu izstāstīsim, par visu vienosimies, - tiešais kontakts vienmēr ir vislabākais.

Un pēdējais... Sortiments nepārtraukti paplašinās un paplašināsies arī turpmāk. Taču aptvert neaptveramo nav iespējams. Tomēr, ja Jūs interesē kāda pozīcija, kuras mums veikalā nav, lūdzam rakstīt uz e-pastu preces@interzoo.lv vai kontaktformu, pacentīsimies Jums atrast un piedāvāt kāroto preci.

Un pats pēdējais… Vairums preču atrodas nevis kaut kur virtuāli, bet tieši veikalā un tieši tagad. Tāpēc, ja, piemēram, Jums vajag būri papagailim, taču neesat līdz galam izlēmis, tieši kādu, tad pasūtījuma formēšanā izvēlieties pieņemamāko variantu, savukārt ailē "pasūtījuma komentārs" ierakstiet tos, kurus vēlētos papildus apskatīt. Vai, vēl labāk, pazvaniet. Atvedīsim visus Jūs interesējošos variantu, no kuriem tad arī varēsiet uz vietas izvēlēties.

Un pats, pats pēdējais… Ja Jūs joprojām vēl lasāt, tātad visu šo neesam rakstījuši velti. Pateicamies Jums.

Ceram uz veiksmīgu sadarbību. Ar cieņu, Jūsu InterZoo.lv