Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Interneta veikali

Aizkari. Aizkaru dizains

www.aizkarudizains.lv

Aizkari. Aizkaru dizains

Aizkaru dizains. Aizkari ir pēdējais un arī, gandrīz, pats galvenais jūsu telpas dekoratīvais akcents, tāpēc šī aizkaru dizaina ideja ir ļoti rūpīgi jāpārdomā, jāpiemeklē atbilstošs aizkaru audums un aizkaru fasons, lai logu noformējums labi iekļautos kopējā telpas dizainā. Ikviens izvēlētais aizkaru audums dizaina procesā ir jāskatās konkrētajā telpā uz vietas. Aizkaru dizainā piedāvājam skici uz jūsu loga fotogrāfijas.

  

 Kas ir aizkaru dizains un ko tas nozīmē?

Katrai telpai, vai tā ir sabiedriska vai privāta telpa, veidojot interjeru, jau sākotnējā stadijā vajadzētu ielikt ieceri par logu noformējumu - par aizkaru veidu, krāsu un formu. Bet diemžēl tas ne vienmēr tā notiek. Nereti gadās tā, ka visas interjera dizaina detaļas ir rūpīgi izplānotas, bet aizkarus vai žalūzijas pielikt nevar, jo tiem nav paredzēta vieta. Iemesli - piemēram, griesti ir vienā līmenī ar loga ailes augšējo malu; vai mēbeles ir ieprojektētas tik tuvu pie loga ailes, ka skaisti noformēt logu ar aizkariem ir sarežģīti.
Aizkaru dizaina jeb logu noformēšanas procesā būtu vēlams piesaistīt aizkaru dizaineru, kurš jums detalizēti un profesionāli veiks jūsu telpai vispiemērotāko aizkaru dizainu jeb logu noformējumu. Tam harmoniski jāiekļaujas telpas kopējā interjerā. To, kādas aizkaru stangas, audumus, krāsas, fasonus un veidus izvēlēties jūsu logam, jums var palīdzēt aizkaru dizainers.

     

Aizkaru dizainam ir sekojoša secība:
1. Aizkaru dizainers atbrauc pie jums uz objektu apskatīt telpas, noņemt izmērus, nofotografēt logus un uzklausīt jūsu vēlmes.
2. otrajā reizē, t.i., apmēram pēc pāris dienām aizkaru dizainers atbrauc pie jums ar pilnu piedāvājumu:
• fotogrāfijās, kur redzami jūsu telpas logi, ir iezīmēts loga noformējums;
• dažādas skices ar aizkaru vai citu logu noformējumu variantiem jūsu logiem;
• foto albums ar dažādu aizkaru modeļiem un fasoniem;
• auduma paraugi, kas izvēlēti īpaši jūsu telpai un logiem;
• aizkaru stangu paraugi;
• cenu piedāvājums - tāme - ar aprēķinātu aptuvenu naudas izteiksmi konkrētam logu noformējumam.
Visus šos komponentus izskatot, rodas kopsavilkums un vizuāli veidojas kopējā aina. Kad termiņi un nianses ir izrunātas, darbs var sākties. Atkarībā no apjoma, bet parasti tas ir izdarāms līdz 10 dienām.

   
   

 

 

SIA "STALVE"
e-pasts: stalve@inbox.lv
Tālr.: 26 26 88 88
Tālr.: 29 85 78 16
Fakss: 67 45 08 99
www.aizkarudizains.lv