Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Interneta veikali

Bikramyoga

Lāčplēša iela 52/54, Ventspils iela 65, Rīga

Tiekamies karstajās telpās!

29.04.2014komentāri (3)

Vai gribi kaut ko darīt - kaut ko mainīt savā dzīvē? Bikram Yoga Rīga Tevi gaida!

Rīgā , Lāčplēša ielā  52/54, tālr. 67131111; 26531111

Rīgā,  Ventspils ielā 65 tālr.29131111

Nodarbībām piesakies: www.bikramjoga.lv- Nodarbības/Nodarbību grafiks.

Ir jautājumi? - droši zvani - atbildēsim!

www.bikramyoga.lv

Vai gribi kaut ko darīt - kaut ko mainīt savā dzīvē?

Bikram Yoga  Rīga Tevi gaida!

             Nāc pie mums! Mēs palīdzēsim Tev atgūt gan fizisko, gan garīgo veselību  un noturēt to. Tu sajutīsi , iepazīsi un izzināsi sevi.  Tev ir jautājumi?  - mums atbildes.

            Jogas veids ko praktizējam - Bikram  Yoga -  sastāv no 26 asanām , kas katra tiek atkārtota divas reizes pēc kārtas un izpildītas telpā, kur tiek uzturēta temperatūra 40,6 grādi pēc Celsija vai 105 grādi pēc Fārenheita. Siltā telpa palīdz vieglāk izpildīt asanas - stiepties, liekties un koncentrēties. Nodarbība ilgst 90 minūtes, kuras laikā pilnībā tiek nodarbinātas visas cilvēka ķermenī esošās muskuļu grupas. Asanām ir noteikta secība un katra izpildītā asana ķermeni sagatavo nākamajai asanai - pamazām - pa solītim palielinot fizisko slodzi un izturību. Tu daudz svīdīsi un tas ir forši, jo no organisma tiks izvadītas visas indes un šlakvielas. Tava limfātiskā sistēma teiks paldies un liekās kalorijas kuras degs - praktizējot šo jogas veidu regulāri - neatgriezīsies. Tu iepazīsi savu patieso - Es.

            Visu nepieciešamo nodarbībai Tu vari iegādāties pie mums uz vietas www.jogasveikals.lv - vai iznomāt www.bikramjoga.lv- vai ņemt līdzi no mājām.

            Tev nepieciešams - Tu pats, negāzēts ūdens dzeršanai, jogas paklājiņš, dvielis paklājiņa izmēros, lai svīstot neslīd kājas un neviļus netraumē sevi - elpojošs un mitrumu uzsūcošs apģērbs - sievietēm sporta krūšturis un pieguļošas bikses, šorti, bet vīriešiem  sporta vai pludmales šorti. Pēc nodarbības - viss nepieciešamais dušai.

            Mēs iemācīsim Tev skatīties tikai uz augšu - uz gaismu, un nekļūdīgi realizēt savus dzīves mērķus, lauzt sevī šaubas un gūt stabilu pārliecību visā ko dari - tieši tāpat kā 9. asanā - Triangle Pose Trikanasana - Trijstūra poza - Meistarpoza, kas nodarbina visu ķermeni par 100% - katru muskuli, locītavu, orgānu un svarīgākos dziedzerus. Tā līdzsvaro ķīmiskos procesus organismā, stiprina ķermeni, atvieglo muguras un gūžu sāpes.

 

            Viena roka ņem spēku no zemes - otra no debesīm. Stiepjam roku uz augšu un ar skatienu nofiksējam mūsos no augšas ieplūstošo dzīvības enerģiju.