Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Interneta veikali

Bērnu kostīmu tirdzniecība un noma.

www.bernukostimi.lv

Katrs no mums, kurš pašlaik vai kādreiz ir audzinājis jauno paaudzi, noteikti ir sastapies ar problēmu, kad uz kārtējo bērna pasākumu vai izrādi nepieciešams sameklēt atbilstošu karnevāla kostīmu vai tērpu. Tie, kas ir ļoti radoši cilvēki šo problēmu pārvar bez īpašiem apgrūtinājumiem, nedaudz fantāzijas, izdomas, prasmīgas rokas un tērps gatavs. Taču noteikti ir arī tādi no mums, kam vai nu nav laika vai nav šādu prasmju.

Tagad šādai problēmai ir risinājums - www.bernukostimi.lv , kas nāk jums palīgā un piedāvā iznomāt tieši tādu kostīmu, kāds jūsu bērnam būs nepieciešams un tiešu uz jums nepieciešamo laiku. Jums vairs nebūs jāskraida pa neskaitāmiem veikaliem, lai mēģinātu atrast un sakombinēt no atsevišķām detaļām savam bērnam kostīmu, šīs rūpes mēs uzņemamies uz sevi, vēl vairāk - jums nebūs šis tērps obligāti jāpērk (protams, ja vēlēsieties, tad savādāk), mēs esam gatavi jums šo tērpu iznomāt.

Ņemot vērā, ka mūsu tērpu klāsts nepārtraukti palielinās, mēs arī labprāt no jums uzzinātu, kāds tērps jūsu bērnam būs nepieciešams, lai jau savlaicīgi varētu tādu iegādāties vai uzšūt.

Pašlaik mums ir karnevāla kostīmi bērniem apmēram līdz 14 gadu vecumam. Tērpi noderēs gan teātra izrādēm, gan vienkāršām tematiskām mājas viesībām.

Tālrunis: +371 20202828, +371 20202727
E-pasts: info@bernukostimi.lv
SIA ALIQUANTUM
Reģ. Nr. 40103262388
Reģistrēta 03.12.2009
Juridiskā adrese: A.Čaka iela 49-6, Rīga, LV-1011
Faktiskā adrese: Miera iela 17 (ieeja no pagalma)