Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Eko Preces

Greenwalk

www.greenwakl.eu

Kustības Greenwalk („zaļā taka”) kodols izveidojies Baltijas valstīs no cilvēkiem ar „zaļām” idejām, kuri 2002. gadā Baltijā sāka attīstīt un ieviest ideju par tīrīšanu bez ķīmiskiem līdzekļiem – izmantojot tikai dabai draudzīgus produktus, jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus un idejas.
Šobrīd esam nolēmuši spert soli tālāk, par savu lozungu izvēloties – „...dzīvosim zaļi!”.
Šajā vienkāršajā un tik bieži dzirdētajā vārdu salikumā „...dzīvosim zaļi!” ietverta brīnišķīga, mūsdienīga doma – šobrīd ikkatram cilvēkam jādzīvo ērti un nepiespiesti, nezaudējot ne nieka no savas dzīves komforta, taču nenodarot kaitējumu sev, sev apkārtējiem cilvēkiem un videi.
Ikkatram iespējams uzlabot savu dzīves kvalitāti ik dienas neziedojot tam savu un apkārtējo veselību, nebojājot vidi, kurā dzīvos mūsu bērni un mazbērni, netērējot lieki savu laiku un spēkus sadzīves darbu veikšanai.
Ir iespējams iet vēl tālāk – ir iespējams par šo mūsdienīgo ideju „...dzīvosim zaļi!” pastāstīt citiem, izvēlēties to par savu dzīves veidu, mērķi, arī biznesu.

 

Greenwalk piedāvātie produkti palīdzēs Jums samazināt ķīmijas izmantošanu sadzīvē un uzkopšanā.
Viss, kas jums būs nepieciešams - Greenwalk produkts un ūdens. Greenwalk sausās uzkopšanas produkti darbojas kā nelieli putekļu sūcēji.
Nekādu elektrisko kabeļu – viegli noslaukiet tīrāmo virsmu ar Greenwalk sausās uzkopšanas produktu un atbrīvojaties no vairāk kā 99% baktēriju.
Stiklu tīrīšana ir vienkārša. Viegli samitriniet loga, spoguļa vai flīzes virsmu un noslaukiet to ar Greenwalk stikla tīrīšanas audumu. Rezultāts ir spīdošs! Sevišķi netīrās vietās, tādas kā plīts virsma vai mājas priekšnams, nepieciešams nedaudz vairāk ūdens, lai atmērcētu piekaltušos traipus. Samitriniet Greenwalk mitrās uzkopšanas produktu un vienkārši atbrīvojieties no netīrumiem! Arī personīgajā higiēnā Greenwalk produkti ir nepārspējami. Lai vakarā attīrītu Jūsu sejas ādu no dienas putekļiem un make – up, nepieciešams vien silts ūdens un Greenwalk produkts. Lieliski ādai un Jūsu ģimenes budžetam! Izmantojiet maigos Greenwalk dvieļus pēc vannas vai dušas lieliska rezultāta sasniegšanai!
Greenwalk mikrošķiedras audumu kopšanai izmantojiet Greenwalk veļas pulveri, tas ir videi nekaitīgs un lieliski saglabā Greenwalk mikrošķiedras produktus. Nelietojiet balinātājus vai mīkstinātājus, mazgājiet vidējā temperatūrā, lai saglabātu Greenwalk produktus iespējami ilgi!

 

  • mūsdienīgi,
  • ērti,
  • veselībai nekaitīgi,
  • videi draudzīgi,
  • ekonomiski izdevīgi.

 

 ...dzīvosim zaļi ! www.greenwakl.eu