Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Eko Preces

Dabas bode

www.dababriva.lv

Interneta veikals

www.dababriva.lv

Mēs esam par brīvu dabu no ķīmiskām vielām, taču sadzīvē ik dienas lietojam kosmētiku, tīrīšanas līdzekļus, higiēnas preces, kas vairums satur mākslīgi sintezētus ķīmiskus produktus. Šīs vielas uzkrājas cilvēka organismā apdraudot tā vselību un vides kvalitāti.

Mūsu mērķis - izveidot  plašu piedāvājumu interneta vidē ar veselībai nekaitīgām un dabai draudzīgām precēm, kur, atkarībā no cenas, tilpuma, krāsas un citām produkta īpašībām, ikviens varēs atrast sev piemērotāko.

Ideja

Dabas harmonija kļūst trausla, ja iejaucamies tajā ar saimniecisko darbību, kāda tā mums ir ierasta un ērta. Vēl vairāk - esam atbildīgi par šo procesu, jo cilvēks būtībā ir daļa no ekosistēmas.

Apziņa, ka brīvā daba ir dzīvības pamats, liek paust cieņu videi, kurā dzīvojam. Tādēļ mūsu darbības ideja sakņojas sadzīves problēmu risinājumu meklējumos, kas ir videi un cilvēkam draudzīgi atgādinot par to harmonisko saskaņu, kas valdījusi starp mūsu senčiem un brīvo dabu. 

 

Zīmoli

Veikalos www.dababriva.lv  piedāvājam ekoloģiski tīru kosmētiku un sadzīves preces no šādiem zīmoliem:

Alva (Vācija), Camille Nature (Spānija), Ecover (Beļģija), L`Arbre Vert (Francija), MADARA ecocosmetics (Latvija),  Norden cosmetics (Latvija), Pien (Latvija),  Sonett (Vācija), Weleda (Vācija),kā arī izstrādājumus no SIA "Deiva", Biedrība "Vides vārds" un SIA "TRĪS PĒDAS".

Ar mums var sazināties  - kontakti, rekvizīti.