Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Eko Preces

Velasbumba.lv

Tīrība bez ķīmijas, Laika un naudas ekonomija!

PĀRSTEIDZOŠĀ VEĻAS EKO BUMBA NAUDAS, LAIKA UN VESELĪBAS IEGŪŠANAI

 

Ja vēlies uzlabot savu un bērnu veselību, samazinot ķīmijas lietošanu, iegūt laiku atpūtai, ietaupīt naudu, kā arī uzlabot savu drēbju izskatu un izturību videi draudzīgā un sev ērtā veidā, tad vienīgais, kas tev nepieciešams – veļas mazgāšanas bumba!

VEĻASBUMBAS PRIEKŠROCĪBAS

Atvieglo ikdienu. Veļas bumba ir viegli lietojama, jo tā vienkārši jāievieto veļasmašīnas tvertnē līdz ar mazgājamām drēbēm. Nav nepieciešama regulāra pulvera un mīkstinātāja pirkšana veikalā, jo bumbu, vienreiz nopērkot, var izmantot līdz pat 1000 mazgāšanas reizēm, kas atbilst aptuveni trīs gadu intensīvai lietošanai. Tā kā ūdens kļūst ļoti mīksts, tad bieži vien drēbes pēc mazgāšanas nav nepieciešams gludināt, jo tās ir kļuvušas mīkstas, gaisīgas un gludas.

Jaudīga un efektīva. Bumba ar savu kustību rada spēcīgu ķīmisku reakciju, kas mīkstina ūdeni, piepilda to ar skābekli, līdz ar to ideāli iztīrot drēbes.

Bez ķīmiskām vielām. Bumba ir dabiska, tā sastāv no keramikas lodītēm – dažādu veidu minerāliem. Bumba nesatur ķīmiskus savienojumus, līdz ar to no tās neveidojas alerģiskas reakcijas, kas mūsdienās ir liela problēma gan pieaugušajiem, gan bērniem. Drēbju mazgāšana bez ķīmijas palīdz uzlabot cilvēku veselības stāvokli.

Ieekonomē elektrību, ūdeni un naudu. Ideālai izmazgāšanai drēbes nepieciešams mazgāt vismaz stundu, toties skalot to nepieciešams tikai vienu reizi. Turklāt drēbes nav nepieciešams mazgāt augstā temperatūrā, līdz 60 grādiem, tāpēc iespējams ietaupīt gan elektrību, gan ūdeni un līdz ar to naudu.

Pagarina drēbju lietošanas laiku. Veļasbumba ir dabiska, tāpēc auduma struktūru nebojā nekādi ķīmiskie elementi, bet gan tieši otrādi - uzlabo drēbju izskatu un kalpošanas ilgumu.

VEĻASBUMBAS DARBĪBAS PRINCIPS

Veļasbumba (keramikas granulas, kas satur turmalīna pulveri) saskarē ar ūdeni šķeļ ūdens molekulas sīkākās daļiņās, padarot ūdeni sārmaināku, mīkstāku un aktīvāku, kas veicina drēbju labu un reizē saudzīgu izmazgāšanu un nodrošina auduma krāsas un struktūras noturību. Turklāt dabīgie minerāli izdala attālinātus infrasarkanos starus, kas veicina ūdens negatīvo jonu izdalīšanos, kas atgrūž netīrumus no auduma, tāpēc labi tos attīra. Nelielie caurumiņi bumbiņā veicina ūdens caurteci, papildinot ūdeni ar bagātīgu skābekļa daudzumu, kā rezultātā ūdens tiek pamatīgi saputots, nodrošinot ideālu efektu, turklāt likvidējot nepatīkamās smakas, mikrobus un baktērijas.

LIETOŠANAS PAMĀCĪBA

Veļas bumbu pirms katras mazgāšanas reizes kopā ar drēbēm ieliek veļasmašīnā un mazgā normālā mazgāšanas režīmā. Tā noderēs viegli netīrām drēbēm. Ja netīrumi ir ieēdušies, papildus pirms mazgāšanas tos var iesmērēt ar dabīgo traipu tīrīšanas stienīti un tad mazgāt. Ja drēbes ir ļoti netīras, var pievienot nedaudz pulveri, tas nekaitēs bumbas darbībai. Tāpat, ja nepieciešamas koši baltas drēbes, nedaudz var pievienot balinātāju. Savukārt, žāvējot drēbes veļasmašīnā, var pievienot žāvēšanas bumbiņas, kas ne tikai mīkstina drēbes, bet arī samazina to statiskumu. Veļasbumbu ieteicams uzglabāt saules gaismā, jo tādā veidā tā no jauna uzlādējas.

www.velasbumba.lv pieejamas arī trauku mazgāšanas bumbas, kuras arī var lietot atkārtoti. Šajā mājas lapā visus produktus iespējams uzreiz pasūtīt, turklāt, darot to internetā, produktus var iegādāties ar patīkamu atlaidi. Šai veļas bumbai, atšķirībā no citiem piedāvājumiem, ir patīkama cena, jo tā iegādāta tieši no ražotāja. Par bumbas izcelsmi un atbilstību liecina sertifikāti. Tāpat būtiskas atlaides iespējamas, pērkot vairākus produktus reizē, piemēram, veļasbumbu un traipu tīrāmo stienīti.

Iegādājies praktiskas dāvanas svētkos! Veļasbumba – tā ir mūsdienīga un izdevīga izvēle!

Plašāka informācija pieejama www.velasbumba.lv; www.norweks.lv, info@velasbumba.lv; 22005826.