Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Eko Preces

Lavandas.lv, interneta veikals

www.lavandas.lv

 

www.lavandas.lv  
tālrunis: 26662444

Skype: lavandas.lv

e-pasts: info@lavandas.lv, lavandas.lv@tvnet.lv

      lavandas.lv - eko preču interneta veikals. Šeit Jūs atradīsiet dabīgas
preces ķermeņa kopšanai gan sievietēm, gan vīriešiem, gan mazuļiem. Šeit ir
lieliskas idejas ikdienai un svētku reizei, dārza un mājas uzkopšanas solim
un elpas atvilkšanas brīdim. Pārliecinies pats! - Mūsu preces mazinās Jūsu
nogurumu un ikdienas stresu, piepildīs ar spēku, sekmēs pašapziņu, uzlabos
omu...                                 

                       ...mirdzoši logi, spodra virtuve, tīras grīdas, smaržīga vannas istaba…
...aizraujoša grāmata, romantiska filma, rotaļas ar bērniem, kafijas tase ar draudzeni, mierīga pastaiga pa parku...

 

Vai tas ir sapnis? – Nē! PiedāvājamMĀJOKĻA EKO UZKOPŠANAS PAKALPOJUMUSatļaujiet par nogurdinošajiem un laikietilpīgajiem mājas uzkopšanas darbiem parūpēties mums!

        

mēs - lavandas.lv
 
Lavanda – sīks, smalks, zilgani violets ziediņš, bet tik spēcīgs, bagāts ar pozitīvām spējām! Lavandas smarža veicina organisma aizsargspējas pretoties dažādām slimībām. Tā nomierina, relaksē, iekšēji līdzsvaro, uzlabo garastāvokli ...

Ar katru dienu mums paliek arvien mazāk patiesi vērtīgu un veselīgu lietu. Arvien biežāk jūtam, ka nevaram pasargāt sevi un savus bērnus no kaitīgā, neveselīgā, sliktā. Tādēļ šobrīd mēs cenšamies pievērsties un tuvināties dabai, ikdienā izmantojot dabiskus produktus – pārtiku, kosmētiku, tīrīšanas līdzekļus, bērniem pērkam koka rotaļlietas, sedzamies ar aitas vilnas segām...

Mums – EKO preču internetveikala veidotājiem – eko preces ir sirdslieta. Mēs strādājam ar sirdi un dvēseli, lai nodrošinātu saviem klientiem plašu un kvalitatīvu preču klāstu. lavandas.lv piedāvā daudz, daudz skaistu un veselīgu lietu, kuru radīšanā izmantotas dabas bagātības un meistaru mīlestība. Šeit Tu atradīsi dabīgas preces ķermeņa kopšanai gan sievietēm, gan vīriešiem, gan mazuļiem. Šeit ir lieliskas idejas ikdienai un svētku reizei, dārza un mājas uzkopšanas solim un elpas atvilkšanas brīdim. Pārliecinies pats! – Mūsu preces mazinās Tavu nogurumu un ikdienas stresu, piepildīs ar spēku, sekmēs pašapziņu, uzlabos omu... Priecē acis un sirdi ar mūsu pašu – latviešu – meistarstiķiem!

Ieklausies dabas sirdspukstos un esi harmonijā ar līdzcilvēkiem, attiecībām, apkārtējo pasauli, sevi... Un tad Tev vienmēr blakus būs „kāds” – Tavs ķermenis, mati, draugs vai bērns – , kas teiks Tev PALDIES!

 

 

Iepazīsti Lavandas.