Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Juvelierizstrādājumi

Veikals "VINCENTO"

Kr. Barona iela 93, Rīga

 T. +371-22118845

www.vincento.lv

P.T.C. 10:00-18:00
O.P. 12:00-20:00
S.Sv. Pieraksts

 

 

SIA „FLUKS” ir jauna un ambicioza kompānija, kas sāka savu darbību Latvijas tirgū 2010.gadā. Mēs nodarbojamies ar importu un kvalitatīvas bižutērijas un citu aksesuāru pārdošanu gan sievietēm, gan vīriešiem.

No pirmajām darba dienām mēs ieteicām sevi kā nopietna un atbildīga kompānija, ka apstiprinās ar pastāvīgu lojālu klientu milzīgu daudzumu.


Piedāvājot jums rotājumus, mēs vispirms orientējamies uz produkcijas kvalitāti un pārdošanas cenu. Izstrādājumi, kurus mēs pārdodam, attiecas vidējai cenu kategorijai, kas padara tos par pieejamiem visiem, neatkarīgi no materiāla stāvokļa. Taisnā sadarbība ar rotājumu ražotājiem, starpnieku apgaitā, ļauj mums piedāvāt īpaši izdevīgas cenas.

Uz šo brīdi mēs piedāvājam milzīgu rotājumu (vairāk nekā 4000 atšķirīgus rotājumus) izvēli, bet mūsu cenas uz kārtību ir zemākas nekā konkurentiem. Visu to mēs varējām panākt telpu nomas dārgos tirdzniecības centros, plašā darbinieku štata izmaksu samazināšanas dēļ, kā arī pateicoties sadarbībai ar pašiem ražotājiem.

Kā rotājumu celms tiek izmantots izturīgs un viegls metāls (ar 18K sudrabotās vai zelta krāsas pieputināšanu). Rotājumu vairākumā, kurus jūs atradīsiet mūsu mājas lapā, tiek izmantoti orģināli Swarovski kristāli, kā arī īpašie kristāli no Austrijas. Visa produkcija ir izpildīta augstā kvalitātē!

Mēs pastāvīgi palielinām piedāvājamo preču spektru, paplašinot mūsu katalogu, meklējot jums labāko piedāvājumu un kvalitatīvu ražotāju.