Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mācības, kursi

Enerģija, Harmonija, Veselība - Igora Kudrjavceva Skola

LABSAJŪTA

Mājaslapa – www.labsajuta.lv

Tel. 29294116

E-pasts: doctor@latnet.lv

Igora Kudrjavceva Skola ir mūsu kopējais projekts. Faktiski, tas ir virtuāls projekts, jo jūs nekur neatradīsiet šīs skolas ēku. Skola neatrodas ne vienā no Rīgas ielām, nedz arī kādā citā šīs planētas pilsētā. Laiki, kad uz skolu bija jādodas aiz trejdeviņām jūdzēm ar smagu somu plecos, ir pagājuši. Mūsu skolas adrese – planēta Zeme, jeb pagaidām precīzāk – Latvija, Krievija un Vācija un turpinājums vēl sekos!

Šodien mēs nodarbojamies sporta zālē. Rīt praktizēsim elpošanas vingrinājumus svaigā gaisā, mežā vai pie jūras. Bet pēc tam, iespējams, milzīgu enerģijas lādiņu saņemsim koncertzālē vai muzejā, jo arī uz turieni iet ir jāprot. Skola atradīsies visur, kur tā būs nepieciešama. 

Skolā jūs iemācīsieties labāk justies. tas nozīmē – dzīvot kvalitatīvāk, pilnvērtīgāk kalpojot sev un cilvēkiem. Veselība ir ielikta jūsos, atliek tikai gribēt to realizēt. To darot , jūs paši sevī atradīsiet ļoti daudz interesanta, noderīga un pat pārsteidzoša, tā, ka varēsiet brīnīties – vai tiešām tas viss ir manī? Jā! Radītājs mūs ir tik gudri veidojis, ka arvien varam sevī atrast ko jaunu. Šos atradumus pielietojot praksē, cilvēka dzīve reāli uzlabojās. Jūs jutīsieties mierīgāks, pārliecinātāks, pašpaļāvīgāks. Līdz ar to arī viss jums apkārt kļūs mierīgāks, un jūsu tuvie cilvēki to sajutīs. Jūs pats kļūsiet par nelielu miera oāzi. 

Tas ir īss IKS kopsavilkums. Manas skolas sistēma sastāv no dažādiem komponentiem. Tie visi ir uzticami, praktiski, tajos nav nekādas mistikas vai pārpasaulīgu elementu. Viss ir domāts tikai un vienīgi jūsu labumam. Arī – skaistumam. Un laimīgai dzīvei.

Tā nav pasaka. Tā ir patiesība.

Sīkāk sk. mājaslapā www.labsajuta.lv