Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mācības, kursi

BĒRNU MĀKSLAS STUDIJA AZOTE

A.Čaka iela 64-2, Rīga, LV1011

 

A.Čaka iela 64-2, Rīga, LV1011

Tālr.: 67277013

studija@azote.eu

saili@azote.eu

evita@azote.eu

www.azote.eu

http://www.draugiem.lv/azote/

http://www.facebook.com/pages/B%C4%93rnu-M%C4%81kslas-Studija-AZOTE/230461970317484

 

 1. Bērnu Mākslas Studija “AZOTE” ir profesionālas ievirzes studija skolas vecuma bērniem, kur bērni gūst priekšstatu par mākslas pasaules pamatiem, attīstot radošo domāšanu un apgūstot dažādas tehnikas. Lielākiem bērniem ar individuālu pieeju palīdzēsim sagatavoties iestājeksāmeniem un tālākām mācībām mākslas jomā. Mācību programma ietver zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, veidošanu, darbu materiālā un mākslas valodas pamatus.


 2. mūsu filozofija

  Mākslas studija AZOTE ir ikdienas steigas un nebūšanu patvērums, ļaušanās iztēles fantāziju lidojumu atveidot savā ideālajā pasaulē. 


 3. mācību priekšmeti

  Bērnus iepazīstināsim ar mākslas pasaules pamatiem, attīstot radošo domāšanu un apgūstot dažādas tehnikas.

  Ar individuālu pieeju palīdzēsim sagatavoties tālākām mācībām mākslas jomā.

  Mākslas studijā iespējams apgūt: zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, krāsu mācību, veidošanu, locīšanu, darbu ar dažādiem materiāliem, kā arī mākslas valodas pamatus augsti kvalificētu mākslas pedagogu vadībā.

  Tuvojoties īpašiem svētkiem, mākslas studijā atvērsies svētku darbnīca, kur darbīgās bērnu rokas un neizsīkstošā fantāzija sarūpēs svētkiem atbilstošu noskaņu un ienesīs to ikvienā mājā.

  Mākslas studija piedāvā iespēju tikties ar sabiedrībā zināmiem māksliniekiem, kas darbojas dažādās mākslas sfērās, ar saviem darbiem un stāstiem spējot iedvesmot topošos māksliniekus radošai darbībai.