Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Māmiņai un mazulim

Montesori bērnu attīstības centrs „Darbīgās rociņas”

www.darbigasrocinas.lv

www.darbigasroconas.lv

 

Uz visiem jautājumiem, kas interesē, Jums ar prieku atbildēs Montesori bērnu attīstības centra vadītāja Ingūna Mikuda

Lāčplēša ielā 35-2, Rīgā
info@darbigasrocinas.lv
 
Tālrunis: 26639288; 29188332

 

 

 

 

       

Montesori bērnu attīstības centrs „Darbīgās rociņas” ir privātais bērnudārzs, kas savā darbā balstās uz pasaulē atzīto un plaši pielietoto Marijas Montesori izstrādāto pedagoģisko metodi.

Uzņemam bērnus  no 2 līdz 7 gadu vecumam pilnas dienas grupā no plkst.8.00-18.00, rīta nodarbībās plkst.8.00-12.00, radošajās interešu nodarbībās  - mūzikas un mākslas darbnīcā.Pieskatīsim bērnus arī vakaros pēc plkst.18.00 un nepieciešamības reizēs brīvdienās, piesakot iepriekš šādu nepieciešamību.

Kaut arī mēs atrodamies Rīgas centrā „Upīša pasāžā”, tomēr pie mums ir mierīga un darbīga atmosfēra, ielas troksnis paliek ārpus pasāžas pagalmiem, kuros vienkopus mājo vairāki ar izglītību, mākslu un mūziku saistīti centri.

Kāpēc „Darbīgās rociņas? 

Tāpēc, ka Montesori pedagoģijā bērna darbošanās ar rokām ir īpaši nozīmīga. Visi Montesori materiāli, ar kuriem bērni darbojas ir veidoti tā, lai trenētu bērna pirkstiņus, attīstītu pareizu zīmuļa un pildspalvas satvērienu ar trīs rakstīšanas pirkstiem un nodrošinātu glīta rokraksta veidošanos.Roka ir svarīgs izteikšanās instruments cilvēces vēsturiskajā attīstībā jau kopš pirmajiem zīmējumiem uz  alu sienām. Ir zinātniski pierādīts fakts, ka darbošanās ar rokām, ar pirkstiem stimulē smadzeņu centrus, kuri ir atbildīgi par valodas attīstību.