Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Atpūta, tūrisms

Mālpils muiža, viesnīca

Pils iela 6, Mālpils, Mālpils novads, Latvija, LV-2125

(+371) 26666600
(+371) 67102555
(+371) 20220056
(+371) 67102556

info@malpilsmuiza.lv

vwww.malpilsmuiza.lv

                Mālpils muižas Kungu māja ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, kas celts 18.gs. vidū. Muižas rekonstrukcija pēc divu gadu darbiem noslēdzas 2008.gada augustā. Muiža tika atjaunota, maksimāli saglabājot tā vēsturisko, klasicisma stilam raksturīgo arhitektonisko veidolu. Muižā var apskatīt atjaunotus vecos kamīnus un podiņu krāsnis, tumšos ozolkoka paneļu griestus, atjaunotu svinību zāļu zvaigžņu parketu, ozolkoka kāpnes. Muižas interjers papildināts ar antīkām klasicisma un bīdermeijera stila mēbelēm: kumodēm, krēsliem, dīvāniem un spoguļiem, latviešu vecmeistaru gleznām, vēsturisku klavesīnu, svečturiem un citām vērtīgām greznumlietām.

                 Tagad Mālpils muižā durvis ir vērusi četrstāvu interjera viesnīca, kurā atrodas 22 plaši, ērti un izsmalcinātā stilā veidoti numuriņi.
                Te ierīkots arī bārs un restorāns. Mālpils muiža piedāvā plašas, dažāda izmēra telpas konferencēm, semināriem vai banketiem, jaukām svinībām vai kāzām – greznu Deju zāli, Cigāru zāli ar plašu āra terasi, Restorāna halli, Mednieku zāli un Ziemas dārzu.
Piedāvājam Jums pavadīt neaizmirstamas brīvdienas Mālpils muižā, nakšņojot viesnīcas gaumīgi iekārtotajos numuros, baudot vakariņas muižas restorānā un apskatot muižas unikālo mākslas izstādi. Piedāvājam gida pavadībā izstaigāt muižu un uzzināt daudz interesantu faktu par Mālpili.