Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Aktīvā atpūta

KAPTEIŅU OSTA

Atpūtas komplekss

 

www.kapteinuosta.lv

Pērnavas 49 a, Salacgrīva, Salacgrīvas novads
LV-4033, Latvija

Tel.: +371 64024930

Fax.: +371 64024931

E-pasts info@kapteinuosta.lv

 

 

Laipni lūdzam Jūs "Kapteiņu ostā"!


Ja steidzīgais ikdienas ritms liek laikam paiet nemanot un gribas izrauties no lielpilsētas kņadas, tad palīdzēsim kaut nedaudz aizturēt laiku izbaudot „Kapteiņa ostas” burvību pašā Baltijas jūras krastā, 100 km attālumā no Rīgas.

Leģenda vēsta...
Reiz sen senos laikos, pašā Baltijas jūras krastā, dzīvoja kāda meitene Agnese. No saullēkta līdz saules rietam meitene cītīgi strādāja. Meiteni visi ļoti mīlēja.

Ciema ļaudis minēja, kādu precinieku meitene sev izvēlēsies. Kamēr visi domāja un apsprieda, Agnese draudzīgi satikās ar Andri un abi jaunieši saprata, ka mīl viens otru.

Kādu rītu Agnese pavadīja Andri jūrā. Laiks bija pavisam drūms un debesīs lēnām savilkās tumši pelēki lietus mākoņi. Agnese lūkojās viņam pakaļ un viņas sirds sažņaudzās satraukumā. Jūrā izcēlās vētra un Andris neatgriezās krastā. Agneses dienas pagāja jūras krastā, gaidot atgriežoties mīļoto. Jūra sāka atkāpties Agneses mīlestības priekšā un Liedags kļuva aizvien plašāks.

Piegāja laiks un Andris atgriezās pie savas mīļotās. Viņš bija kļuvis par pieredzējušu kuģa kapteini! Tā viņi dzīvoja laimīgi. Šajā vietā jūra turpina atkāpties vēl šodien.