Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Augstākā izglītība

Izglītība ārzemēs

www.izglitiba-arzemes.lv

Tel. (+ 371) 67844445
Fax. (+371) 67222740
Mob. tel. (+ 371) 29238012
E-mail: info@izglitiba-arzemes.lv

Brīvības iela 93-2, Rīga, LV-1001, Latvia

 

www.izglitiba-arzemes.lv

                                    EUROPEAN UNIVERSITY

             Viena no labākajām biznesa skolām pasaulē. Tās filiāles atrodas dažādās valstīs Eiropā (Spānijā - Barselonā, Vācijā - Minhenē, Šveicē - Ženevā un Montrē). Mācības notiek angļu valodā, piedāvājot unikālu iespēju ik semestri mainīt mācību vietu izvēloties citu šīs augstskolas filiāli, jo programmas visām filiālēm ir vienādas.                          

             Universitāte piedāvā gan klasiskās bakalaura studiju programmas, gan specializētas vadību programmas, kuras ir ļoti pieprasītas visā pasaulē. Izvēloties šo universitāti Tevi sagaida izcila mācību kvalitāte, sakārtota mācību vide un lieliska karjera pēc diploma saņemšanas.

                              Priekšrocības:

Iespēja ik semestri mainīt mācību vietu
Mācību programmu praktiskā ievirze
Individuāla pieeja katram studentam
Mācības lielākajās Eiropas pilsētās
Kvalificēti pasniedzēji un sakārtota mācību vide
84 nacionalitāšu studenti
Mācības nelielās grupās (20 - 25 studenti)
Lieliska karjera pēc diploma saņemšanas

                               2. EUROAULA

           Tūrisma menedžmeneta augstskola Spānijā, Barselonas centrā, kura piedāvā apgūt tūrisma programmas angļu valodā, turklāt par visizdevīgākajām cenām!

           Jaunās tehnoloģijas, kas ienāk mūsu ikdienā, aizvien vairāk liek uzlabot tūrisma menedžmenta sistēmu. Maģistra programmas ir veidotas tā, lai studentiem būtu iespēja iegūtās zināšanas pielietot praksē. Programmas domātas tiem, kuri jau ieguvuši bakalaura grādu un vēlas papildināt savas zināšanas tūrisma jomā.

            Studentuem ar labām spāņu valodas zināšanām, skola piedāvā prakses iespējas no februāra līdz jūnijam. Skola garantē, ka tā būs apmaksāta prakse.

 

                                 info@izglitiba-arzemes.lv

              SIA „Izglītība Ārzemēs" piedāvā Jums mācīties valodas tur, kur tajās runā ikdienā un arī jums ir iespēja praktiski to pielietot ne vien skolā, bet arī ārpus tās. Dodoties uz valodu kursiem Anglijā, Kanādā,ASV, Vācijā, Austrālijā, Itālijā, Francijā, Dienvidāfrikā un daudzās citās valstīs jūs ne tikai uzlabosiet savas svešvalodas zināšanas, bet arī iegūsiet jaunus draugus no visas pasaules. Jūs mācīsieties, atpūtīsieties un katru dienu sarunāsieties valodā, ko vēlaties iemācīties.

              Kursi sākas katru pirmdienu un to ilgums ir no divām nedēļām, līdz pat gadam. Pirmajā mācību dienā nosaka jūsu zināšanu līmeni un jūs iedala atbilstoša līmeņa grupā. Piecas dienas nedēļā no rītiem ir nodarbības valodas apguvē pēc izvēlētās intensitātes, ja 20 stundas nedēļā tad parasti mācības ir no 9.00.-12.30., bet ja 30 stundas nedēļā tad līdz 15.30. Pēcpusdienā - dažādas aktivitātes un ekskursijas vai variet pievērsties aktīvai atpūtai: spēlēt golfu, tenisu, nirt, sērfot, jāt ar zirgu u.c., ja jums nav priekšzināšanu šādās nodarbēs, tad speciāli instruktori palīdzēs. Šādi kursi satuvina cilvēkus - iegūstot jaunus paziņas, darījuma partnerus un pēc kopēji pavadītā laika uzturot kontaktus ar viņiem arī nākotnē.

                 Valodu skolas parasti saviem studentiem piedāvā dzīvošanu viesģimenēs ar divreizēju ēdināšanu vai bez ēdināšanas, jo tā ir lētāk un papildus kontakts ar vietējiem iedzīvotājiem, kultūru un sadzīvi. Iespējams ir dzīvot arī kopmītnēs un viesnīcās. Tādējādi jūs tiekat atbrīvots no liekām rūpēm svešā zemē. Jums tikai jāizlemj: vai jūs vēlaties izmantot kādas Kalifornijas ģimenes viesmīlību vai arī dosiet priekšroku dzīvot senās Kembridžas vai Nicas universitātes sienās.

                  Visas ārzemju valodu mācību iestādes, ar kurām mēs sadarbojamies, ir akreditētas vai atzītas savā valstī, tā piemēram visas skolas Anglijā ir atzītas Britu padomē un lielākā daļa no tām ir ARELS (Association of Recognized English Language Schools) biedres, kas garantē, ka šajās skolās jūs saņemsiet pienācīga līmeņa servisu un kvalitāti.

                  Pēc kursiem, jūs saņemsiet sertifikātu, kur būs norādīts jūsu zināšanu līmenis un laiks , kad jūs mācījāties. Pēc garākām mācībām saņemsiet arī izrakstu, kurā atspoguļotas jūsu zināšanas visās četrās valodas prasmēs: runāšana, rakstīšana, lasīšana, klausīšanās. Šie dokumenti atvieglos jums iestāšanos darbā vai arī uzsākt mācības jebkurā pasaules valstī.

                   Vienalga, vai Jums svešvalodas zināšanas vajadzīgas darbam, studijām, atpūtai vai arī svešvalodu eksāmena kārtošanai - Mēs atradīsim programmu tieši Jums un tieši Jūsu izvēlētajā vietā! Uzturoties valstī, kur visapkārt dzird apgūstamo svešvalodu, Jūs maksimāli īsā laikā uzlabosiet valodas zināšanu līmeni, to sekmēs arī sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku attieksme, dzīvošana ģimenē. Visās skolās ir nepieciešamais mūsdienīgam studentam - bibliotēka, multimediju centrs un brīva pieeja internetam.