Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Grāmatu apgādi

Grāmatu apgāts

www.petergailis.lv

Stabu iela 54-17, LV- 1011, Rīga

Tālrunis: 67272220
Fakss: 67871762

info@petergailis.lv

      Izdevniecība "Pētergailis" ir dibināta 1990. Gadā.Šobrīd viena no izdevniecības galvenajām prioritātēm ir mācību literatūras izdošana, vienlaikus meklējot jaunas un radošas idejas, kas mācību grāmatas padara aizraujošas un interesantas gan skolēniem, gan skolotājiem.
            Grāmatu tematisko loku izdevniecība ir paplašinājusi ar biogrāfiskās prozas sēriju „Latvijas laikazīmes", kurā izdotas grāmatas par diriģentu Leonīdu Vīgneru, arhitektu Gunāru Birkertu, dzejnieci Māru Zālīti, Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu un kuru turpina Gundegas Repšes grāmata par Ojāru Vācieti.
Grāmata "Baltijas elēģijas" ir nominēta pasaules skaistāko grāmatu konkursā Frankfurtē un Leipcigā, izdevniecība regulāri piedalās arī Latvijas grāmatu mākslas konkursos, kuros jau vairākus gadus „Pētergaiļa" grāmatas ir laureātes un grāmatu noformētāji ieguvuši gada mākslinieka titulu.
            „Pētergailis" ir viens no nedaudzajiem apgādiem, kura izdotās daiļliteratūras klāstā lielu īpatsvaru ieņem latviešu dzejas, prozas un bērnu grāmatas.
           „Pētergaiļa" izdotā grāmata I. Bites „Latvijas balets" ir nozīmīgs devums Latvijas kultūrā gan ar savu izcilo māksliniecisko ietērpu, gan ar to, ka ir vienīgais tik plašais pētījums par Latvijas baletu, kas bagātīgi ilustrēts ar unikālu foto materiālu.
Lielo mūzikas balvu un Spīdolas balvu 2003. gadā saņēmis eleganti izdotais Z. Gailītes darbs „Par Rīgas mūziku un kumēdiņu spēli". Ne mazāk krāšņa un informatīva ir autoru kolektīva sarakstītā un bagātīgi ilustrētā grāmata „Latvijas mākslas vēsture". Vairāku grāmatu izdošanu ir atbalstījusi arī Rīgas dome un Valsts kultūrkapitāla fonds, tādējādi apliecinot izdevniecības „Pētergailis" grāmatu aktualitāti un radošo kvalitāti.
Grāmatu iegāde interneta veikalā www.petergailis.lv

                                  Pirkuma apmaksa

                  Lai spētu nodrošināt iespējami zemas grāmatu cenas, mēs piedāvājam veikt norēķinus ar priekšapmaksas/pēcapmaksas palīdzību (pastāvīgajiem klientiem tiek piedāvāti pēcapmaksas norēķini) tādējādi norēķinu ķēdē netiek iesaistīti starpnieki (norēķinu kartes u.c), kuru pakalpojumi ir jāiekļauj papildus preces cenā. Veicot pasūtījumu, Jūs saņemsiet rēķinu, kuru varat apmaksāt jebkurā bankas filiālē vai internetbankā. Par rēķina apmaksu lūdzam mūs informēt (tālrunis vai e-pasts) , lai pasūtījumu varam izsūtīt iespējami ātri.

                                Preču piegāde

           Pasūtījumu piegādei izmantojam Latvijas Pasta pakalpojumus, kas pašreizējā situācijā piedāvā viszemākos piegādes tarifus.

             P.S. Ja neatrodat kādu no Jūs interesējošām grāmatām, lūdzam atvērt tabulu ar cenām sadaļā Cenu lapa, un nosūtīt interesējošo grāmatu skaitu un nosaukumus uz e-pastu:dace.arina@versija.lv
             Ja Jūs vēlaties grāmatas iegādāties klātienē, lūdzam apmeklēt mūsu veikalu Rīgā, Stabu ielā 54/17, (atrodamies pagalma ēkā, lūgums sekot norādēm), strādājam katru darbadienu no pl 9 - 18.00, gadījumā, ja ieejas vārti ir aizslēgti, lūdzam zvanīt pa tālruni 67843062