Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Estētiskā medicīna

WELLSLIM centrs

Brīvības iela 108, Rīgā, LV - 1001

          

Tālr.: (+371) 67 29 88 00
Mob.: (+371) 28 39 08 60

              Darba laiks - d.d. 8.00 - 20.00
              sestdienās 9.00 - 16.00
               e-pasts: wellslim@vc4.lv 

 

          WELLSLIM CENTRS ir trešā „Veselības centra 4” skaistumkopšanas un medicīnas filiāle, kuras savas durvis vēra 2006. gadā un kuras darbības pamatprincipi ir balstīti uz daudzfunkcionālitāti ar mērķi- klientam piedāvāt „pilnu ēdienkarti”.

                   Tās ir jaunas izvēles iespējas un pakalpojumi, kas laika taupīšanas nolūkā vienas estētiskās medicīnas iestādes ietvaros dod iespēju atgūt labu veselību, risināt sejas un ķermeņa estētiskās problēmas un relaksēties. WELLSLIM CENTRA pamatideja balstās uz jaunu estētiski filozofisko koncepciju Latvijā, kas bāzēta uz kompleksu ķermeņa problēmzonu diagnostisko sistēmu un „CERRI” aprāttehnoloģiju pielietojumu.
WELLSLIM CENTRĀ ir izveidots ķermeņa estētikas centrs, sejas estētiskās kosmetoloģijas kabineti, manikīra un pedikīra pakalpojumu kabinets, fotoepilācijas centrs,  ginekoloģijas dienests, dermatologa un uzturterapijas speciālista kabineti.
             
 
        2009. gadā Wellslim centrs  paplašinājās, izveidojot ūdensdziedniecības un relaksācijas nodaļu.Jaunājās centra telpās ir pieejami tik ļoti pieprasītie Šarko dušas un Zemūdens masāžas pakalpojumi, solārijs, sejas un krūšu peocedūras kā arī dažāda veida SPA pakalpojumi un masāžas uz moderni aprīkotiem tehnoloģiskiem SPA galdiem.
WELLSLIM CENTRĀ ir pieejami visi nepieciešamie pakalpojumi, lai veicinātu veselību un atjaunotu ķermeņa izskatu !