Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Estētiskā medicīna

Profesors J. Ķīsis, privātprakse

Firsa Sadovņikova iela 20 - 214. kab. , Rīga, LV-1003

Mobilais tālrunis: 28699111

E-pasts:  info@dermatologs.com

www.dermatologs.com

Dr. Jānis Ķīsis ir sertificēts dermatovenerologs ar 29 gadu pieredzi dermatoveneroloģijā, Rīgas Stradiņa universitātes Dermatoveneroloģijas katedras asociātais profesors, Amerikas Dermatovenerologu akadēmijas, Eiropas Dermatovenerologu akadēmijas, Baltijas Dermatovenerologu akadēmijas, Latvijas Dermaskopijas biedrības un Latvijas Estētiskās lāzerķirurģijas asociācijas biedrs, kā arī Latvijas Dermatovenerologu asociācijas valdes loceklis. 

Profesora Jāņa Ķīša privātprakse dibināta 2006. gadā, ir aprīkota ar modernu medicīnas aparatūru atbilstoši pasaules līmeņa labākajiem standartiem, lai sniegtu labus, drošus un prognozējamus rezultātus ādas aprūpē un estētiskajā medicīnā. Komanda veidota no profesora audzinātiem, jaunākiem kolēģiem, kas veiksmīgi apvieno praktisko un zinātnisko darbību. Prakses diagnostiskais un terapeitiskais darbs aptver klasisko un estētisko dermatoloģiju, dermatoķirurģiju, lāzerķirurģiju un krioķirurģiju. 

Ādas audzēji un rētas veiksmīgi tiek ārstēti ar konservatīvas imūnkrioterapijas palīdzību. Papildus privātprakse ir specializējusies arī pēdu skaistumkopšanas jomā un pēdu saslimšanas profilaksē. Nagu ķirurģija, ieaugušu nagu korekcija un pēdu ārstnieciskā aprūpe nodrošina pacientu komfortu arī ieilgušu pēdu problēmu gadījumā. Ādas līdzdalība alerģiskās reakcijās tiek noteikta izmantojot visplašākos alergololoģiskos ādas testus un izmeklējumus. Seksuāli transmisīvi slimību izmeklējumus un terapiju veic arī anonīmi. 


Prakses ārsti pievērš lielu uzmanību precīzai diagnozei, ādas simptomu saistībai ar visu organismu un precīzai terapijai, ārstējot pacientu kopumā.