Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Pakalpojumi

ESPERO

Psiholoģija

 

Kontakti

Mob.: +371 26377056
Email: dinhipnoze@inbox.lv
skype: anntik

 

 

Anna Ozola
Hipno-psihoterapeite

Cilvēkam tiek dots tik, cik viņš var izturēt – paplašiniet savu apziņu un uztveri un dzīve dos vairāk. Jebkuras grūtības norāda, ka cilvēks iet ne tur un ne tā. Ko darīt, lai izmainītu savu dzīvi? Tam esam domāti mēs - psihoterapeiti, kas palīdz cilvēkam atbildēt uz jautājumiem: Kāpēc? Kas notiek? Ko darīt? Kur meklēt? Kā izmainīt?

 

Kas ir hipnoze?
   Vārds hipno-psihoterapija sastāv no divām daļām hipnoze un terapija. Daudziem cilvēkiem priekšstats par hipnozi rodas no mass mēdijiem. Televīzijā mēs redzam šovu, kur raidījuma vadītājs kāds slavens hipnotizētājs dara ar cilvēkiem brīnum lietas. Svarīgi ir tas, ka cilvēks to dara neapzināti, pats pat pēc seansa nezin ko tad viņš bija paveicis. Vērojot šovu ievērojam galveno momentu, ka tiek izmantota direktīva hipnoze – kāds no malas liek cilvēkam darīt to ko viņš pats varbūt negrib. Tas biedē, tas liek šaubītes vai man, kad es atnāku uz hipnoterapiju neizdarīs pāri?

   Kur tad ir tā galvenā atšķirība starp hipnoze, ko rāda televīzijā un tā kura tiek izmantota terapijā? Galvenais slēpjās mērķī, ko nostāda pirms ķeramies pie hipnozes. Kad televīzijā rāda šovu – mērķis ir izbrīnīt cilvēkus, lai ir intresanti, lai noturēt uzamnību visa raidījuma garumā, lai nākamreiz atkal skatās šo programmu. Tāpēc no hipnozes, ko izmanto šova laikā nav nekādas terapeitiskās iezīmes. Hipnozei, kas ir izmantojama terapijā galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkam atrisināt viņa problēmu. Kas ir vislabākais palīgs tās risināšanā? Tas ir pats cilvēks! Tāpēc terapijas laikā cilvēks paliek pilnīgā apziņā, viņš dzird ko viņam saka, var jebkurā brīdī apstādināt un iziet no transa. Šajā hipnozē cilvēks atrodas aktīvā formā, jo viņam ir pašam jārisina un jāmeklē ceļi lai izvest sevi no grūtībām. Atrodoties transā cilvēkam tiek dota iespēja satikties pašam ar sevi ar savu iekšējo pasauli, ar savu „es”, kura sniegs tam atbildi uz mocošiem jautājumiem: kas ar mani notiek? Kāpēc? Kā izmainīt? Ko darīt?