Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mode

LaKo adījumi

SIA LaKo adījumi
e-pasts: laura@knittingfashion.lv
tālrunis: +371 29629773
Skype: lako 1973
Kontaktpersona: Laura Kovaļenko
Atrašanās adrese: Ozolnieki, Skolas iela 4b
Baltijas Starptautiskā akadēmijas ēkā- 1 stāvā
 
 

Laipni lūgti mūsu mājas lapā  -LaKo adījumi-  

www.knittingfashion.lv

     Par sevi varu teikt, ka adīšana ir bijusi un arī tagad ir mana sirdslieta, kuru nu jau  esmu realizējusi plašākai auditorijai. Mazliet paveroties pagātnē uz iegūtajām profesijām-medicīna, psiholoģija, grāmatvedība- tomēr dzīve , sirds, un līdzcilvēki saka priekšā –ej un dari to ,kas Tev tik tiešām  ļoti tīk, un padodas.Savus adījumus realizēju, vadoties pēc savas personīgās gaumes un krāsu izjūtas tajā brīdī, taču iedvesmu smeļos  no dabas harmonijas un krāsām, no pilsētas un lauku raibās dzīves, kā arī no dažādu citu tautu rokdarbiem. 

   "LaKo kniting fashion " mājas  lapā, Jūs varat aplūkot  manus darbus, kā arī pasūtīt šos modeļus, vai  arī varam realizēt Jūsu ideju. Šie adījumi,  atšķiras - ar krāsām , ar dizainu , kādus mēs ikdienā tik bieži neredzam.......  

     Jūs jau zināt , lai uzadītu  kaut ko sirdij vēlamu , ir jāizvēlas dzijas veids, krāsa, adījuma musturs , modelis.

    Došu nelielu  informācija, par dažiem dzijas veidiem, par krāsām, un maniem modeļiem: 

KAŠMIRS

    Iegūst ķemmējot smalkvilnas Kašmira kazas Tibetā, no tā gatavo ļoti dārgus plānus vilnas, zīda, pusvilnas vai kokvilnas sarža audumus. 

MERĪNVILNA

   To iegūst no merīnaitām, tā tiek cirpta no skausta, kur vilna ir sevišķi smalka. Merino vilna  ir gara , balta , un ļoti silta tā nekairina ādu. 

MOHĒRA

    Par mohēru sauc vilnas dziju, kas vērpta no Angoras kazas vilnas, šīs kazas audzē Turcijā, Dienvidāfrikā Austrālijā, ASV un Argentīnā.

KIDMOHĒRA

    Jeb kazlēn mohēra tas ir pirmais cirpums no kazlēniem, kas nav vecāki par 8. mēnešiem, adījumi ir viegli, un gaisīgi. Turklāt šī vilna labi krāsojas , tāpēc šo dziju bieži krāso košos toņos, iespējams dažiem tā var būt alerģiska.

VILNA

   To iegūst no dažādiem dzīvniekiem; aitām, kamieļiem, kazām, lamām, trušiem, suņiem. Katra  sugas vilna atšķiras, savukārt tām ir arī kopīgas īpašības, lieliski saglabā siltumu, higroskopiska, mīksta, un piekļāvīga.

ANGORa

Šo dziju vērpj no angoras trušu vilnas. Tā ir ļoti maiga, pūkaina un silta. 

LINS

     To iegūst no liniem, tā ir ļoti izturīga dzija, kas karstā laikā dzesē, bet aukstā laikā silda savu valkātāju. Vienīgā sliktā īpašība, ka to grūti nokrāsot košos toņos.

Zīds 

         Diegi,kurus iegūst no zīdtauriņu kāpura (latīņuBombyx morikūniņām. Dabiskā zīdā šķiedra sastāv no aminoskābēm - alanīnaglicīnaserīna un tirozīna, ko satur kopā sericīns, kuru ražošanas procesā atdala. Dabiskais zīds ir nedaudz spīdīgs, grūti saburzāms, viegls un izturīgs , kurš viegli padodas krāsošanai, tāpēc tas ir sastopams skaistos košos toņos. 

   Runājot par krāsām, kad studēju psiholoģiju un medicīnu, es sapratu , cik ļoti krāsas tomēr iespaido mūsu iekšējo pasauli un šīs dienas mūsu garastāvokli, noskaņu. Cik svarīgi ir tomēr kādu krāsu izvēlēties šodien, rīt, vai kādu citu dienu! Tāpēc arī manā kolekcijā Jūs redzēsiet gan mierīgus toņus apģērbā, gan arī ko  spilgtāku. Varbūt dažreiz paeksperimentēt ar krāsu toņiem savā apģērbā, ļauties tā brīža sajūtām, un ir svarīgi nebaidīties, no tā ko teiks apkārtējie.... 

 

      Prasme savienot krāsas apģērbā ir nepieciešama, lai izskatītos moderni un stilīgi. Tomēr nepiemērota krāsu izvēle tikai izbojās jūsu ārējo izskatu. Neeksistē skaistāku vai efektīgāku krāsu. Ir tās krāsas, kuras jums piestāv vai nepiestāv. 
Katram no mums atbilst savs krāsu tips: pavasaris, vasara, rudens un ziema
 Pavasaris un rudens pieprasa siltas nokrāsas apģērbā, vasara un ziema - aukstas. Pavasarim un vasarai - tās ir gaišas, caurspīdīgas krāsas, ziemai un rudenim - piesātinātāki toņi. 
 To mēs visu varam realizēt, ja Jums būs interese atbraukt ciemos pie manis uz Ozolniekiem , Skolas ielā 4b.

 

Ar cieņu

LaKo :)