Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Konkursi

ZVAIGZNE ABC PIEDĀVĀ - PAŠIEM MAZĀKAJIEM LASĪTĀJIEM

09.10.2020

Plaukstiņas (1-3 gadi)

Šī burvīgi ilustrētā grāmata paredzēta nodarbībām ar pašiem mazākajiem bērniem, sākot no viena gada vecuma. Tajā ir labestīgas pasaciņas, jautri skaitāmpantiņi, aizraujošas spēles un uzdevumi. Grāmatā var uzzināt, kā kopīgās rotaļās ar mazuli vingrināt bērna pirkstiņus, attīstīt viņa atmiņu, uzmanību, domāšanu, runu, iztēli, kā arī paplašināt priekšstatus par apkārtējo pasauli.

IEGĀDĀJIES ŠEIT: https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/

 

Orķestris lai skan!

Martas ģimenei pieder mūzikas instrumentu veikals. Pie meitenes ciemos atnākuši draugi, jo vēlas nodibināt orķestri. Kurš instruments piestāvētu Laurai? Vai kāds spēlēs arī klavieres? Un kurš būs orķestra diriģents?

Lasi stāstu un, piespiežot skaņas simbolus grāmatas lappusēs, uzzini, kā skan dažādi mūzikas instrumenti!

IEGĀDĀJIES ŠEIT: https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/

 

Skani, mana grāmatiņa! Pasaules dzīvnieki

Ikvienu mazo lasītāju šajā grāmatā sagaida īsi stāstiņi un sirsnīgas ilustrācijas. Mazulim noteikti patiks arī grāmatas lapās pieskarties papagaiļa knābim, paglaudīt alpakas sprogu cekulu, pārbaudīt, cik mīksta ir koalas vilna, un ieklausīties dzīvnieku balsīs!

IEGĀDĀJIES ŠEIT: https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/

 

 

Vienradži Saldumu karalistē (+49 uzlīmes)

Saldējuma kalni, cukurvates mākoņi, kokos augoši kārumi... Mmm, cik gardi! Īsta Saldumu karaliste! Vienradzīte Meja un viņas labākā draudzene Leila nolēma turp aizvest Mejas brālīti vienradzi Lēkšotāju, lai nosvinētu viņa dzimšanas dienu. Dodies viņiem līdzi! Līmē saldumu uzlīmes, izkrāso gardumus un palīdzi labākajām draudzenēm sarīkot pašu brīnišķīgāko pārsteigumu!

IEGĀDĀJIES ŠEIT: https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/