Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mistērijas

Eņģeļi

03.12.2019

Kad grib izteikt komplimentu meitenei, mēdz sacōt: „Viņa ir skaista kā eņģelis!”, uzslavējot piemīlīgu bērnu par labu uzvedību, saka: „Ak, kāds eņģelītis!”.

KAS IR MANDALA UN KO TĀS ZĪMĒŠANA MUMS DOD!

17.01.2019

Mandalu zīmēšana un mandalu meditācija tiek praktizētas jau tūkstošiem gadu daudzās kultūrās un reliģijās. Kopš seniem laikiem ir pierādīts, ka tas ir dziedinošs un garīgi pilnveidojošs instruments cilvēka rokās.

Zīlēšana ar Nostrdama apli

23.09.2018

Mišels Nostrdams bija plaši pazīstams astrologs, dziednieks un fiziķis. Viņš bija slavens arī ar saviem pareģojumiem. Vai arī jūs nevēlaties ieskatīties nākotnē? Tādā gadījumā piedāvājam jums pazīlēt pie Mišela Nostrdama.

Līgo un Jāņu ticējumi un buršanās

17.06.2018

Tad, kad pienākusi gada visgarākā diena, kurai seko īsākā nakts, latvieši svin Jāņus. Gribi tici, gribi ne...tomēr Jāņu nakts ir brīnumu nakts. Tā ir arī mošķu un raganu nakts, kad tās pusnaktī skrien, burdamas, pa sētām, laukiem un ganībām.

Līdz otrajam martam – enerģētiski īpašs laiks. Kā palīdzēs sarkanais dzīpars?

20.02.2018

Šogad Ķīniešu Jaungadu svin līdz pat 2. martam, un šo periodu uzskata par enerģētiski īpaši spēcīgu laiku.

Februārī būs īpaša Spēka diena. Kad tā gaidāma, kas notiks?

17.02.2018

18. februārī ir atvadas no Meteņiem – senatnē iemīļoti tautas svētki, arī enerģētiski spēcīga diena, tomēr īpaša diena šomēnes ir 28. februāris.

Kā pareizi formulēt savu vēlmi Visumam, lai iegūtu vēlamo rezultātu un “neiegrābtos”

02.01.2018

Iesaka psiholoģe Jevgeņija Braita. Vari uzskatīt to par pasaku vai varbūt – vērtīgāko informāciju pasaulē. Lai vēlmes piepildītos, ir jāvēlas pareizi. Labākā instrukcija, kā nosūtīt savu vēlmi Visumam izskatās šādi: