Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Horoskopi

Fenšui prognozes oktobrim

08.10.2020

no 8.oktobra līdz 6.novembrim

Kopējas rekomendācijas

2020.gada oktobris ir Ugunīgā Suņa (Zemes) mēnesis. Saskaņā ar Baczi teoriju Zeme (Suns) pārstāv stabilitāti. Tomēr, ja papēta sīkāk, var pamanīt, ka, piemēram, krīzes ekonomikā un politikā bieži  risinājušās tieši Zemes mēnešos – 1973.gada oktobrī, 1987.gada oktobrī, 1929.gada oktobrī, 1997.gada jūlijā utt.). Kāpēc?

Zemei vissliktākais, kas var būt, ir – zemestrīce. Tad tā sabrūk. Un tad, kad tas notiek, bezdibenī gāžas pilnīgi viss – koks, metāls, ūdens.

Tā kā 2020.gada oktobrī pastāv nepārprotams Uguns/Ūdens un Uguns/Metāla konflikts, mēnesis var būt diezgan sarežģīts ne tikai cilvēkiem, bet arī ekonomikai un politikai kopumā. Visās pozīcijās būs novērojams aizdomīgums, alkas pēc taisnīguma, kura cēlonis būs vai nu bailes, vai pārlieks optimisms un vēlme kaut ko mainīt.

Emocijas un veselība

Emociju jomā pirmajā plānā var izvirzīties aizdomīgums, tieksme panākt taisnību. Tomēr, dzenoties pēc tās, pastāv iespēja pārcensties un pārkāpt robežas. Ja runa ir par nevainīga cilvēka, piemēram, sava bērna aizstāvību, tas nav slikti. Ja negribat saskarties ar pretsparu un dusmu lēkmi, izturieties pieklājīgi un lojāli.

Šis nav vislabākais mēnesis, lai panāktu vienošanos – visapkārt virmos pārāk daudz konfliktu enerģijas.

Veselības aspektā tuvākajos mēnešos aktualizēsies gremošanas, kuņģa, sirds un liesas tēmas.

  1. Liesu novājina gari pārlidojumi lidmašīnās, tāpēc vēlams lidot mazāk un lidmašīnās neēst,  nedzert spirtotus dzērienus un sulas, izņēmums – tikai ūdens.
  2. Uzturā vairāk jālieto graudaugu produkti un saldās saknes.
  3. Labāk lietot termiski apstrādātu pārtiku, neaizrauties ar aukstiem ēdieniem.
  4. Veselību labvēlīgi ietekmēs kanēlis un ingvers.

Ieteicams daudz staigāt, jo liesa tiek nostiprināta, pateicoties muskuļu darbībai.

 

Labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas

 

20.un 22.oktobris– dienas bez bagātības. Tādās dienās neiesaka uzsākt jaunu biznesu, veikt vērienīgas finansu operācijas. Piemēram, izdarīt svarīgus pirkumus (dzīvoklis, automašīna), ņemt kredītus, aizdot naudu, investēt utt.

No 14.oktobra līdz 3.novembrimir retrogrādā Merkura periods; nav vēlams uzsākt kaut ko jaunu, bet periods ir piemērots sen uzsāktu lietu veiksmīgai pabeigšanai.

 

 

 

YOUR-LIFE-STUDIO