Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Horoskopi

Prognoze novembrim

03.11.2020

Šis gads, tik piesātināts pārbaudījumiem un cilvēku ciešanām, beidzot ieiet noslēguma posmā.

Novembrī lēnītēm savus pienākumus sāk pildīt Metāla Vērsis, kas pēc trim mēnešiem (t.i., pēc novembra, decembra un janvāra) kļūs pilntiesīgs stāvokļa noteicējs un stāsies untumainās Metāla Žurkas vietā.

No 7.novembra līdz 7.decembrim vissarežģītākais šī gada mēnesis – novembris, Ugunīgās Cūkas mēnesis. Dabā tam atbilst šāds apraksts: okeānā degoša nafta. Uguns un Ūdens konflikts. Uguns ir emocijas, Ūdens – prāts. Neaizmirsīsim, ka Metāla Žurkas gada simbols ir ūdens, kas plūst pa sarūsējušām caurulēm. Un tad atnāca arī Cūkas mēnesis un pievienoja vēl vairāk verdoša ūdentiņa.

Klāt mēnesis ar Bankrota zvaigzni. Kas mūs gaida?

Stress, panika, strauja  vīrusu izplatīšanās, paaugstināta temperatūra, problēmas ar nierēm un sirds asinsvadu sistēmu. Biežākas būs avārijas siltumtrasēs, pasliktināsies ūdens kvalitāte. Daudzas organizācijas pasludinās bankrotu. Kā tādu laiku lietderīgi pārdzīvot? Svarīgi – nepadoties panikai. Prātam jākontrolē emocijas. Jāatturas no ceļojumiem un tādu vietu apmeklēšanas, kur pulcējas daudz cilvēku. Vairāk pastaigājieties svaigā gaisā, uzturieties saulītē. Tā kā šo mēnesi pavada Bankrota zvaigzne, jauna biznesa uzsākšanai, dārgas tehnikas iegādei, remonta uzsākšanai un kredīta ņemšanai tas  nebūs labākais laiks. Mēneša enerģijas konfliktēs ar Čūskas zīmes pārstāvjiem. Būs grūti nosēdēt mājās, jo Ceļojumu  zvaigzne gribēs, lai jūs esat nemitīgā kustībā. Nu tad sāciet ar skriešanu  rītos. Centieties nepakļaut veselību riskiem. Acu ķirurģiskās operācijas vēlams pārcelt uz citu mēnesi (ja vien tas nav ārkārtējs, neatliekams gadījums).

Čūskas, kas dzimušas 1953.un 1977.gadā, mēneša ietekmi izjutīs daudz spēcīgāk kā pārējās zīmes.

Tie, kas dzimuši Žurkas gadā, kļūs daudz izšķērdīgāki. Pieaugs apkārtesošās sabiedrības lielums. Jums būs jāpielāgojas situācijai. Ja jūsu dzimšanas kartē pozitīva ir Ūdens stihija, novembris aizritēs veiksmīgi.Vēršiem novembris varētu un vajadzētu būt ražīgs. Ja jūsu kartē Ūdens ir pozitīva stihija, izmantojiet to pēc iespējas labāk. Pastāv braucienu, pārcelšanās varbūtība. Nesāciet svarīgas lietas. Šis  mēnesis mēdz aprakt visus jaunuzsāktos projektus. Toties šajā mēnesī labi var atbrīvoties no nevajadzīgiem krāmiem, mainīt vidi.

Tīģeriem novembris dāvās pārmaiņu enerģiju. Pienācis laiks pieņemt svarīgus lēmumus. It īpaši tad, ja Koka enerģija jums ir labvēlīga. Virs jums ir iemirdzējusies Laupīšanas zvaigzne. Tajās sfērās, kurās noteicošā loma ir Uguns un Ūdens stihijai, kāds jūs var „aplaupīt”. Ja jūsu dzimšanas kartē baczi Uguns un Ūdens stihijas jums ir labvēlīgas, laupītāja lomā būsiet pats.

Šis mēnesis aktīvs būs Trušiem, jo palielināsies Koka stihijas ietekme. Atkarībā no tā, par kādu sfēru tas jūsu dzīvē atbild, tur būs fokusēta jūsu uzmanība.

Šomēnes Pūķi pretējam dzimumam kļūs daudz pievilcīgāki. Vietuļie Pūķi var sastapt savu otro pusīti. Precētajiem Pūķiem ģimenes dzīvē var rasties konfliktsituācija. Sievietēm Pūķēm vēlamsvairāk uzmanības veltīt  savam ķermenim.

Zirgus arī  ietekmēs Laupīšanas zvaigzne. Par kādu sfēru atbild Uguns un Ūdens stihijas, tur arī gaidāmi zaudējumi. Jau iepriekš saplānojiet ar šīm stihijām saistītos notikumus. Labāk, ja „laupīšana” ir plānota un esat tai gatavs.

Kazām kartēs norādīts Koka stihijas iespaida pieaugums. Ja tas jums ir labvēlīgs, šis mēnesis nesīs veiksmi.

Pērtiķi, neko neplānojiet! Šis mēnesis liks jums spieķus riteņos. Ir pamodusies pašanalīzes un sevis šaustīšanas zvaigzne.

Gaiļiem vairāk laika jāvelta saviem senčiem. Viņi šomēnes ir riska grupā. Pastāv varbūtība, ka darbā mainīsies priekšniecība. Mēnesis nav piemērots jaunu projektu, kas vērsti uz tālāku izaugsmi un attīstību, uzsākšanai. Piemērots laiks, lai atteiktos no kaitīgiem ieradumiem, atbrīvotos no kaut kā lieka, nevajadzīga.

Arī Suņus ietekmēs Laupīšanas zvaigzne. Tai sfērā, kuru jūsu dzīvē ietekmē Uguns un Ūdens,  gaidāmas vibrācijas.  Ja minētās stihijas ir jums labvēlīgas, laupītāja lomā būsiet pats.

Cūkām ir iemīļota kombinācija, ko var dēvēt – „pats muļķis”. Akli nesekojiet savām emocijām, vispirms domājiet un tad rīkojieties. Esiet uzmanīgi ar asiem, griezīgiem priekšmetiem, karstu ūdeni. Mēnesis var būt visai sarežģīts, jo nemitīgi vajadzēs par kaut ko vai kādu cīnīties.

Stihijas:

Cilvēkiem, kuri dzimuši Jan Koka stihijā, mēnesis nesīs resursus un pašrealizācijas iespējas. Gribēsies pielietot nestandarta domāšanu, izrādīt iniciatīvu. Tikai nevajadzētu aizmirst, ka iniciatīva mēdz būt arī sodāma. Nevajag pārkāpt likumu. Varat iekļūt mēneša „lamatās”.

Cilvēki, kuri dzimuši Iņ Koka (ziediņš) stihijā, izmantojiet savas zināšanas un esiet gandarīti. Ķerieties tikai pie tāda darba, kas jūs iepriecina, jo tas būs ātrākais ceļš uz bagātību.

Cilvēkiem, kuri dzimuši Jan Uguns stihijā (saule), ir aktivizējies Bagātības Zaglis. Priekšniecība var nepiešķirt prēmiju. Ieplānojiet šai mēnesī dzēst savus parādus.

Cilvēki, kuri dzimuši Iņ Uguns (svece) stihijā, piesaista sev sabiedrības uzmanību. Jūsu devīze šomēnes „Disciplīna – panākumu atslēga!”

Cilvēkus, kas dzimuši Jan Zemes (kalns) stihijā, gaida ierobežojumi finansēs.  Ne visas vēlmes atbildīs jūsu iespējām. Ja esat vīrietis, esiet gatavs, ka būs jāpatērējas sava ķermeņa labā.

Cilvēki, kuri dzimuši Iņ Zemes (augsne) stihijā, nedzenieties pēc ātras naudas! Tā var ātri atnākt un tikpat ātri aiziet. Meitenēm vajadzētu vairāk parūpēties par savu ķermeni.

Cilvēki, kuri dzimušiJan Metāla (šķēps) stihijā, ar baudu ķersies pie juridisku jautājumu risināšanas ar augstākstāvošām institūcijām.  Meitenēm jāzina, ka vīra simbols ir parādījies Debesīs, un gaidāmi notikumi, kas saistīti ar Laulību mājām. Pastāv jaunas iepazīšanās varbūtība. Lietderīgi apmeklēt kādu mācību kursu, dalīties zināšanām.

Tie, kas dzimuši Iņ Metāla (gredzens) stihijā, var pārkāpt likumu. Nepiekrītiet avantūriskiem ierosinājumiem, priekšlikumiem. Meitenes var uzsākt vēl kādu „romānu”.

Tie, kas dzimuši Jan Ūdens (okeāns) stihijā, ir izgājuši Debesīs. Ir piemērots laiks, lai sev pievērstu  uzmanību. Visaktuālākā būs naudas tēma. Ja esat vīrietis, pastāv varbūtība, ka gaidāmi notikumi, saistīti ar dzīvesbiedri. Meitenei var uzrasties jauni paziņas.

Pie cilvēkiem, kuri dzimuši Iņ Ūdens (lietus) stihijā, ieradies Bagātības Zaglis. Konkurents kontrolē jūsu naudu. Lietderīgi strādāt komandā, kur peļņa tiek sadalīta vienlīdzīgi. Vīriešiem var uzrasties romāns ārpus esošajām attiecībām.

Lai jums veiksmīgs un ražīgs šis mēnesis!

 

YOUR-LIFE-STUDIO